gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Demet Evgar'dan Güzellik Sırları

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

demet evgar güzellik sırları Son günlerde Bir Kadın Bir Erkek adlı dizisiyle ve Yahşi Batı adlı filmle adından söz ettiren güzel oyuncu Demet Evgar'ın güzellik sırları kızlar :tik:

Haftada 1 kez, bebek pişik kremi ile yüzüme maske uygularım, 20 dakika etki etmesini beklerim. Pişik kreminin içeriğindeki çinko cilt için çok yararlı. Ben sivilcelerimden bu krem sayesinde kurtuldum.

Pek makyaj yapmam. Tenim beyaz ve beyaz olmayı seviyorum. Yaz-kış güneş kremi kullanırım. Bana hafif allık ve rimel yetiyor.

Rahat giyinmeyi severim. Biraz da erkeksi bir stilim var. Erkek saatlerini severim mesela. Hatta parfümüm bile Costume National’in erkek parfümüdür.

Zevkine güvendiğim kişilerle alışveriş yaparım. Kardeşimin, erkek arkadaşımın ve babamın zevkine çok güvenirim. Onlarla alışveriş yaparım. Abiye kıyafetlerde de Cengiz Abazoğlu’na çok güvenirim. Kendi tarzıyla, benim tarzımı çok güzel harmanlıyor.

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Makyaj yapmıyormuş beğendim aferin:D

Demet Evgar'dan Güzellik Sırları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kate Middleton'ın güzellik sırları

Kate Middleton'ın güzellik sırları

Kate Middleton, güzellik sırları, Lancôme, ürünleri hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar Hem sade hemde oldukça güzel İngiliz Kraliyet ailesinin gelini Kate Middleton'ın güzellik sırlarını paylaşıyorum melekler... Geçtiğimiz günlerde kraliyet geleneklerini yansıtan rüya gibi bir törenle İngiltere prensi William ile dünyaevine giren Kate Middleton’ın prenseslere yakışır bu güzelliğini...
  2. Demet Evgar'ın Yeni Aşkı !

Demet Evgar'ın Yeni Aşkı !

demet evgar haberleri ali atay haberleri demet evgar ali atay Sevgili melekler, Demet Evgar ve Ali Atay aşk yaşamaya başladılar. Bir Kadın Bir Erkek dizisiyle evlerimize konuk olan sempatik oyuncu Demet Evgar ve Leyla ile Mecnun dizisinde rol alan Ali Atay birlikteler. İşte Demet Evgar Ali Atay haberleri, haberin detayları... TRT’de yayınlanan ve gençler arasında fenomen olan Leyla ile...
  3. güzellik sırlarınız neler

güzellik sırlarınız neler

selam hanımlar biz bayanlar güzelliğimize ve bakıma oldukça düşkünüz. sizler güzellik için neler yapıyorsunuz özel bakım ürünleriniz varmı kozmetik yada doğal bakım ürünleri olabilir herkes güzellik sırlarını ortaya dökebilirmi acaba
  4. Dünya Kadınlarından Güzellik Sırları

Dünya Kadınlarından Güzellik Sırları

dünya kadınlarının güzellik sırları, dünyadan güzellik sırları, güzellik sırları Sevgili melekler, dünyanın güzellikleriyle ünlü kadınlarının bulunduğu ülkelere özel güzellik sırlarıyla karşınızdayız. Eğer siz de güzelliğinize güzellik katmak, şaşaırtcı tariflerle güzelleşmek istiyorsanız aşağıdaki makalemize bir göz atın deriz... Güzelliğin Çin’deki Başrol Oyuncusu: Beyaz Çay...
  5. Kleopatra'nın güzellik sırları

Kleopatra'nın güzellik sırları

kleopatra ve güzellik,kleopatranın güzellik sırları,kleopatranın güzellik havuzu , Güzelliğiyle kralları kendine aşık eden efsane kraliçe Kleopatra'nın en bilinen özelliği, güzelliği ve bakımı için kendine has yöntemleri olmasıydı. Aynı zamanda zekası ve karakteriyle de tarihe adını yazdıran Kleopatra'nın güzellik yöntemleri, aslında bugün evde uygulayabileceğiniz kadar basit tariflerden...

Sayfayı Paylaş