gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Demet kapris mi yaptı

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Tatile çıkan çiftimiz tailde aralarında ne yaşadılarsa ayrılmışlar fakat bu ayrılık 1 güncük sürmüş acaba güzel şarkıcı Demet Akalın sevgilisine kapris mi yaptı.... ÇEŞME TATİLİ AYRILIKLA BİTTİ..
    DEMET AKALIN VE SEVGİLİSİ ONUR GÜLMEK'İN ÇEŞME TATİLİ AYRILIKLA BİTTİ..

Ünlü şarkıcı Demet Akalın ve sevgilisi Onur Gülmek'in Çeşme tatili ayrılıkla bitti. Daha sonra Gülmek sevgilisine kendisini affettirdi. Sevgililer bir gün küs kalıp barıştı..

Sevgilisi Onur Gülmek'in kendisine yaptığı şaka sonucu hastaneye kaldırılan Demet Akalın, yaşadığı olaya sinirlenerek sevgilisinden ayrılık kararı aldı. Ancak Akalın'ın ayrılığı bir gün sürdü. Olay şöyle gelişti: Çeşme'de tatil yapan Akalın ve işletmeci sevgilisi Gülmek, bir arkadaşlarının evine gitti. Gülmek, burada Akalın'ı şaka amaçlı havuza itince, birkaç gündür böbrek kumu döken ve ağrı çeken Akalın havuz suyundan mikrop kaptı ve gecceyi hastanede geçirdi.

SENİ ÜZDÜM BENİ AFFET
    Havuza düştükten sonra sevgilisine sinirlenen ve hastaneye arkadaşlarının yardımıyla giden Akalın, ertesi gün konser vermek için Zürih'e gitti. Akalın dönüşte kendisini çiçeklerle havaalanında karşılayan ve 'Şaka yaptığım ve seni üzdüğüm için affet beni' diyen sevgilisini affetti.

Demet kapris mi yaptı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Demet Akalın - Anan Güzel Mi

Demet Akalın - Anan Güzel Mi

Seni herkes sever de benim gibi öper mi Sana herkes bakar da benim gibi bekler mi Soruyorum kalbine aşk ihanet bilir mi Ölene dek bekleyemem senin anan güzel mi Keyfini bekleyemem söyle anan güzel mi Erkek dediğin sarmalar (sarmalar) Kadın dediğin çalkalar (çalkalar) Kara kaşlım o gözlerin hergün beni oyalar Beni seni ele güne verir miyim söyle İnadın...
  2. Demet Akalın Hapse mi Giriyor ?

Demet Akalın Hapse mi Giriyor ?

DEMET AKALIN'IN HAPSİ İSTENDİ! ŞOVMEN MEHMET ALİ ERBİL, KENDİSİ VE KIZI SEZİN ERBİL'E HAKARET ETTİĞİ İDDİASIYLA ŞARKICI DEMET AKALIN'IN YARGILANDIĞI DAVADA, 'MÜŞTEKİ' SIFATIYLA İFADE VERDİ. İstanbul 1. Sulh Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, tutuksuz yargılanan sanık Demet Akalın katılmadı. 'Müşteki' Mehmet Ali Erbil ise duruşmada hazır bulundu. Şikayeti sorulan Erbil, kızı Sezin Erbil'in,...
  3. Demet Akalın Ebru Şallı'ya Gönderme mi Yaptı?

Demet Akalın Ebru Şallı'ya Gönderme mi Yaptı?

demet akalın haberleri ebru şallı haberleri Sevgili melekler, magazin dünyasının ünlü isimlerinden Ebru Şallı'nın eşi Harun Tan'dan boşanmasıyla ilgili olarak ünlülerden çeşitli yorumlar geliyor. Tan'ın boşanmasının ardından bir dönem aynı isimle adları anılan (İbrahim Kutluay) Demet Akalın, ilginç bir tweet attı. İşte haberin detayları.. Demet, Okan Kurt çifti Nişantaşı'nda Limonata...
  4. Demet Akalın Hamile mi?

Demet Akalın Hamile mi?

demet akalın hamile mi demet akalın demet akalın haberleri Sevgili melekler, ünlü şarkıcı Demet Akalın twitter hesabından ateş püskürdü. Bugün basında çıkan hamile haberleriyle ilgili olarak sosyal medyadan açıklama yapan Akalın, olayın tamamen uydurmaca olduğunu belirtti. Haberin detayları şöyle.. "Alış veriş için İstinye Park'a giden ünlü şarkıcı, güvenlik için kapıya konulan...
  5. Demet Akalın Hamile mi?

Demet Akalın Hamile mi?

demet akalın haberleri, demet akalın bebekmi bekliyor, demet akalının çocuğu varmı Bir süre önce Okan Kurt ile evlenen Demet Akalın'nın bebek özlemini herkes bilir... Her fırsatta bebek sahibi olmak istediğini dile getiren Demet Akalın'ı görenler kendisinin hamile olduğunu düşündüler. Çünkü Demet'in göbek kısmında azda olsa bir fazlalık vardı. Demet Akalın'ı bilenler bilir normalde oldukça...

Sayfayı Paylaş