gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

Demet Kutluay güzelliğini nelere borçlu?

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

demet kutluay demet kutluay facebook şener cilt bakımı şenerin güzellik sırları şener güzellik sırları Kim demiş kadınlar anne olduktan sonra kendini bırakır diye.
    İşte size güzel bir örnek Demet Kutluay. Hala bakımlı* hala güzel üstelik de doğal... Ne de olsa tüyoyu büyüklerinden almış................

Sürekli göz önündesiziniz ve haliyle makyajlı. Cildinize nasıl bakıyorsunuz?

Ne yazık ki çok hassas bir cildim var. Yediklerime* güneşe* farklı ürünlere ve makyaja tepki gösterir. Bu yüzden her ürünü kullanamıyorum. Cilt uzmanımın önerdiği ve onun hazırladığı karışımları uyguluyorum.

Çekimler dışında kendinize nasıl bir makyaj yapmayı tercih ediyorsunuz?

Günlük makyajımda maskara* göz altı kapatıcısı* allık ve dudak parlatıcısı kullanırım. Özel bir geceye hazrılanırken ise* makyaj bazımın çok iyi olmasına özen gösteririm. İnce bir krem fondöten* gri tonlarda far ve kırmızı bir ruj sürerim.

Güzellikle ilgili bir takıntınız var mı?

Kaşlarım. Kaş konusunda çok tutucuyum. Herkese aldırmam. Sadece az az düzelttiririm

2. perize

perize Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    kadın estetikli ya.neresi güzel.

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Ben hic güzel bulmuyorum kendisini...

tmm cirkinde degil ama, hic estetik ve sempati durmuyor :)

4. mavimelek

mavimelek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    aynen katılıyorum arkadaşlar kadın estetikli
    ben güzel bulmuyorum açıkçası
    neresi güzel???

5. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    bende güzel bulmuyorum kendisini :D

Demet Kutluay güzelliğini nelere borçlu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. peki siz güzelliğinizi neye borçlusunuz?

peki siz güzelliğinizi neye borçlusunuz?

hep ünlüşer tanınmış kişiler onların önerileri yaptıkları vs...deniyoruz yada ilgileniyoruz ama biz kadınlar hepimizin kendine özgü yaptıgı bişeyler var diye düşünüyorum ... halkın içinde bebek yüzlü pürüzsüz ciltli hanımlar yok degil ben inanıyorum ki bizim meleklerinde güzellik sırları vardır ee güzel melekler dökülün bakalım ne yapıyorsunuz??? cildiniz saçlarınız yüzünüz herhangi...
  2. demet kutluay silikon yeniletti

demet kutluay silikon yeniletti

demet şener kutluay demet şener memeleri sener gelinlik Eski model Demet Kutluay, ikinci çocuğunu da doğurduktan sonra kendini yeniledi. Basketbolcu İbrahim Kutluay ile mutlu bir evlilik sürdüren ve iki çocuk sahibi olan eski model Demet Şener Kutluay, geçtiğimiz günlerde gizlice göğüslerindeki silikonlarını yeniletti.
  3. sevgili meliş güzelliğini neye borçlusun?

sevgili meliş güzelliğini neye borçlusun?

melis solmaz melis solmaz düğün Sevgili melekler mekanının güzel melişleri........Hepimizi kendimize özgü doğuştan yada bir takım güzellik ürünleri kullanarak daha bakımlı ve daha hoş yapan şeyler vardır.Kimimizin saçları çok güzeldir, kimimizin cildi çok parlaktır,kimimiz ise manken gibi bir fiziğe sahiptir...Bakalım hangi melişimiz vucudunda en çok nereye bakım yapıyor ve daha önemlisi bu...
  4. Ünlüler Güzelliklerini Neye Borçlu

Ünlüler Güzelliklerini Neye Borçlu

gamze özçelik deniz uğur saç rengi azra akın saç rengi deniz uğur un Ekranlarda sürekli bakımlı görüp özendiğimiz ünlü güzeller güzelliklerine neye borçlu... Aslında pekçoğu hepimizin kolaylıkla yapabileceği doğal ürünlerle güzelleşiyorlar... İşte sizlere ünlülerin güzellik sırları :tik: EBRU ŞALLI (Model) "Asla makyajla uyumam" * Makyajla asla uyumam, hatta evde vakit bile...
  5. Demet Şener Kutluay Biyografi

Demet Şener Kutluay Biyografi

Demet Şener Kutluay Kimdir Demet Şener hayatı Eski türkiye güzellerinden ve milli basketçi İbrahim Kutluay'ın eşi olan Demet Şener ve hayatı hakkında biyografi bilgilerine yer veriyoruz bu yazımızda Melek'lerim. Demet Şener Türk manken ve oyuncudur. Demet Şener 11 Nisan 1977, Bursada doğdu..Annesi Naime Şener ve babası Fikret Şener'in üç çoçuğundan en küçüğüdür.Ercüment ve Enis...

Sayfayı Paylaş