gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Demet-Oğuz ayrılığının kilit ismi Selin İmer suskunluğunu bozdu

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Demet-Oğuz ayrılığının kilit ismi Selin İmer suskunluğunu bozdu: Oğuz ile mesajlaşmadım. Demet, ‘binici’ polemiğini unutturmak için beni ortaya attı Demet Akalın’ın, sevgilisi Oğuz Kayhan’ın telefonuna mesaj attığını iddia ettiği sosyetik güzel Selin İmer suskunluğunu bozdu! Akalın’ın “Selin, Oğuz’la mesajlaşıyordu” sözlerine yanıt veren İmer açtı ağzını yumdu gözünü...

Cep telefonu kayıtlarını çıkarttığını belirten İmer, “Ben Oğuz Kayhan’ı aramadım. Oğuz bir gece beni arayıp telefonla Yıldız Tilbe’nin bir şarkısını dinletti. Ama hiç konuşmadı. Sonra ben aradım. ‘Bir daha beni arama’ diye ikaz ettim. Demet Akalın’ın söylediği gibi Oğuz Kayhan’la aşk filan yaşamıyorum. Bir kere olsun ona mesaj atmadım” dedi.

MAHKEMEYE VERDİ

İbrahim Tatlıses’in Demet Akalın’la yaşadığı polemiği hatırlatan Selin İmer, “Demet Akalın, İbrahim Tatlıses ile girdiği ‘binici’ polemiğini unutturmak için beni kullanmaya çalışıyor. Demet, Oğuz’un telefon kayıtlarını çıkarsın. Kendisini mahkemeye verdim. Kimin doğru kimin yalan söylediğini herkes görecek. Bu işin peşini bırakmayacağım” dedi.

Bir süre önce İbrahim Tatlıses’ten kiraladığı uçak için ‘leş gibi kokuyor’ diyen Demet Akalın’a, İbo, “Eskiden at, avrat, silah vardı. Atın yerini uçak aldı. Ben hiç leş gibi ata binmedim. O benim nasıl binici olduğumu iyi bilir” diyerek sert bir göndermede bulunmuştu.

Sayit DURMAZ

Demet-Oğuz ayrılığının kilit ismi Selin İmer suskunluğunu bozdu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ergenekon'un kilit ismi bulundu

Ergenekon'un kilit ismi bulundu

Ergenekon ve bazı operasyonların kilit ismi olduğu düşünülen Ersöz Paşa bulundu. Ersöz, karar çıktığı gün bakın nereye gitmiş! Ergenekon terör örgütü soruşturması kapsamında aranan eski Jandarma İstihbarat Başkanı emekli Tuğgeneral Levent Ersöz'ün yurtdışına çıktığı öğrenildi. Ersöz'ün, savcının mahkemeden gözaltı kararı çıkardığı gün olan 29 Haziran'da Rusya'ya gittiği belirlendi. Ersöz'ün...
  2. Selin İmer Suskunluğunu bozdu

Selin İmer Suskunluğunu bozdu

selin imer biyografi selin imer kaç yaşında kimdir kim 'BİNİCİ POLEMİĞİNİ UNUTTURMAK İÇİN!OĞUZ KAYHAN'IN TELEFONUNA MESAJ ATTIĞINI İDDİA ETTİĞİ SOSYETİK GÜZEL SELİN İMER SUSKUNLUĞUNU BOZDU! Demet-Oğuz ayrılığının kilit ismi Selin İmer suskunluğunu bozdu: Oğuz ile mesajlaşmadım. Demet, ‘binici’ polemiğini unutturmak için beni ortaya attı Demet Akalın’ın, sevgilisi Oğuz Kayhan’ın telefonuna...
  3. Çelik Suskunluğunu bozdu

Çelik Suskunluğunu bozdu

isimi Ergenekon a karışan ünlü pop şarkıcısı Çelik belinde silah taşırken kameralara yakalandısorulara cevap vermeyen sessiz kalan sarkıcı bakalım neler söyledi....... 'ÖLDÜRÜLMEDİĞİM İÇİN ÖZÜR DİLERİM!' ERGENEKON SAVCISI ÖZ’ÜN İFADESİNİ ALMAK İSTEDİĞİ ÇELİK KONUŞTU... Ergenekon Savcısı Zekeriya Öz’ün, fikri birlikteliği olduğu İhsan Güven ve Necip Hablemitoğlu gibi öldürülmemesini manidar...
  4. en anlaşılır dildir suskunluk..Bazen ayrılıktır...

en anlaşılır dildir suskunluk..Bazen ayrılıktır...

kadının suskunluğu Bir insan sustuğunda Onu yeterince tanımışsanız eğer ruhunun kıvrımlarından gezinme imkanı bulabilirsiniz... Alfabesi yere ve zamana özgü, gizli, imlası hep düzgün, en anlaşılır dildir suskunluk... Yalnız kaldığınız da içinizde konuşan sestir ve doğruları daha iyi hiçbiryerde duyamazsınız... Bazen ayrılıktır suskun kalışların paragraf...
  5. Selin İmer fotografları

Selin İmer fotografları

Selin İmer hakkında hiç fot. yok biraz fot. yükleyin şu siteye nedir bu böyle

Sayfayı Paylaş