gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Demet Sağıroğlu - Bir Vurgun Bu Sevda

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

bir vurgun bu sevda, günsüz başlar gecem uzanırken sana
    tükendi bu beden

yüreğim bir sürgün
    varmaz yolum sana
    ölümsüz dünyada
    ecel ol al beni

neffessiz zordayım
    zamansız bir mekanda
    çıkmaz bir yoldayım
    amansız isyanda

ecelim ol benim
    koynunda sar beni
    aşk ölüm yaz bana
    sonsuza al beni

Demet Sağıroğlu - Bir Vurgun Bu Sevda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Demet Sağıroğlu - Bulunur Mu?

Demet Sağıroğlu - Bulunur Mu?

Herkes dinler, dinler ama duyamaz ki Anlatırsın anlatsan da anlamaz ki Dertlerime artık bir ortak gerek Bu dünyada dertsiz bir kul bulunmaz mı Dua ettim bekleyerek, tanımadan özleyerek Aranızda bir tek yürek karşılıksız bulunmaz mı Bulunur mu kimbilir, bulur muyum kimbilir Bekliyorum sabır sabır, belki bir gün denk gelir Bulunur mu kimbilir, bulur muyum kimbilir Bekliyorum sabır...
  2. Demet Sağıroğlu - Bu Saatten Sonra

Demet Sağıroğlu - Bu Saatten Sonra

Sevdanın çiçeği gül kokar Yüreğim özünden aşk yapar Seninle nefes alan gönlüm Sen gittin gideli yas tutar Hatırı yok mu sen de yılların Bu kadar vefasız olamazsın Yıllarımı ben sana adadım Sırf sen mutlu ol diye Sırf sen mutlu ol diye Bu saatten sonra kim anlar beni Bu saatten sonra kim dinler beni Bakamam yüzüne hiç kimselerin Ellere dert anlatamam ki Bu saatten sonra kim anlar beni Bu...
  3. Demet Sağıroğlu - Benden Vazgeçme

Demet Sağıroğlu - Benden Vazgeçme

Gün olur bir yabancı öperse gözlerimi Gün olur başka eller sevip okşarsa beni O zaman yara alır yüreğim parçalanır Mahşer bile yanında hiç kalır Benden vazgeçme benden vazgeçme Beni ellerin eline terketme Gün olur gönlüne ateşim düşerse Gün olur canım canın beni çekerse O zaman yara alır yüreğim parçalanır Mahşer bile yanında hiç kalır
  4. Demet Sağıroğlu - Affetme Kendini

Demet Sağıroğlu - Affetme Kendini

Sanma güne güneş doğmayacak bir daha Aşk kurtaracak bilirim beni bu defa Kayıtsız kaldım belki yüreğimdeki sana Ben hayatın her yüzünü gördüm korkmam asla Aşk eritti bak, yaktı karları kışları Unuttum bile artık senin adını Kalbinden çıkar beni, affetme hiç kendini
  5. Büyük sevdalara vurgunum...

Büyük sevdalara vurgunum...

o kadar güzelkii ... okumanızı istiyorum! Büyük Sevdalara Vurgunum… Büyük sevdalara vurgunum ben. İçinde aşk kadar şiddetli acı olan; kendinden üstün, kendinden büyük yüreklerin yaşadığı sevdalara vurgunum. Büyük Sevdalara Vurgunum… Kalbimin bir yanı katran kara eskinin hükmünü giymiş, bir yanı geleceğe bakar tozpembe. Büyük sevdaların hayali tüccarıyım ben. Gitmediğim, gezmediğim...

Sayfayı Paylaş