gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Demet Sağıroğlu - Bulunur Mu?

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Herkes dinler, dinler ama duyamaz ki Anlatırsın anlatsan da anlamaz ki Dertlerime artık bir ortak gerek
    Bu dünyada dertsiz bir kul bulunmaz mı
    Dua ettim bekleyerek, tanımadan özleyerek
    Aranızda bir tek yürek karşılıksız bulunmaz mı
    Bulunur mu kimbilir, bulur muyum kimbilir
    Bekliyorum sabır sabır, belki bir gün denk gelir
    Bulunur mu kimbilir, bulur muyum kimbilir
    Bekliyorum sabır sabır, biri belki el verir

Demet Sağıroğlu - Bulunur Mu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Demet Sağıroğlu - Savruldum

Demet Sağıroğlu - Savruldum

Savruldum Bir kuru yaprak gibi Oradan oraya savruldum Yanıldın Örselenmiş ilişkiler içerisinde Unutuldum, darıldım Aşkına hürmet ettim Aşkımı kenarda unuttun Yoruldum Ne yapsam ne etsem de Kalbime yine sükutsun Yaz geçti Gönlüm artık bu aşkın öksüzü Bir gizdi, geldi geçti şimdi Bu aşk güzü İstemesen de dinlemesen de Sanadır bu şarkılar Ecelim gelse, soluğum bitse Sesim...
  2. Demet Sağıroğlu - İki Yüzlüm

Demet Sağıroğlu - İki Yüzlüm

Git bir an önce ardına bakma Doldu yüreğim hıçkırıklarla Bu gözyaşlarım sana değil Sen aldırma En hazin günüm oldu bugün Kollarında Yalnız bırak beni Buna gücüm yeter Ne ilk ne son bu Sancım elbet diner Aşk bu mu iki yüzlüm Her günüm dert, hüzün Bir daha mı tövbe Bu sana son çözüm
  3. Demet Sağıroğlu - Çok

Demet Sağıroğlu - Çok

Kolay değil hiç bizi anlatmak İlişkimizi bir şarkıya sığdırmak Kimsenin harcı değildi bizi yıldırmak En son gelirdi akla yolumuzdan caymak Ne kadar çok sevdik Birbirimize yettik Pek çok filmi elele seyrettik Ne kadar bağlandık Ne çok şey paylaştık Birlikte ölmeyi kararlaştırdık Şimdi yarım bıraktık Ne çok şey kaçırdık Daha ne çok şey yaşayacaktık Çok üzülüyorum Çok üzülüyorum...
  4. Demet Sağıroğlu - Benden Vazgeçme

Demet Sağıroğlu - Benden Vazgeçme

Gün olur bir yabancı öperse gözlerimi Gün olur başka eller sevip okşarsa beni O zaman yara alır yüreğim parçalanır Mahşer bile yanında hiç kalır Benden vazgeçme benden vazgeçme Beni ellerin eline terketme Gün olur gönlüne ateşim düşerse Gün olur canım canın beni çekerse O zaman yara alır yüreğim parçalanır Mahşer bile yanında hiç kalır
  5. Demet Sağıroğlu - Affetme Kendini

Demet Sağıroğlu - Affetme Kendini

Sanma güne güneş doğmayacak bir daha Aşk kurtaracak bilirim beni bu defa Kayıtsız kaldım belki yüreğimdeki sana Ben hayatın her yüzünü gördüm korkmam asla Aşk eritti bak, yaktı karları kışları Unuttum bile artık senin adını Kalbinden çıkar beni, affetme hiç kendini

Sayfayı Paylaş