gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Demet Sağıroğlu - Bye Bye Sevgilim

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bir yaz daha sensiz geçti
    Ağlıyor sessiz dalgalar
    Hasretinle suya küstü
    Bekler seni sardunyalar
    Martılar sessiz bu yaz
    Geceye karışmış çığlıkları
    Gece kara bir yorgan
    Örtüyor tüm aşıkları
    Yalnızlıksa bir rüzgar
    Esişi bir başka alem
    Gece olmuş bir törpü
    Yüreğime yakın deprem
    Ne sen sor...
    Ne de ben hep söyleyim
    İnsafın yok mu senin
    Ya da sakın konuşma ve artık ben söyleyim
    Masallar çocuklara, artık seni bekler miyim
    Bye bye segilim
    Martılar buluştular, seneye söz verdiler
    Sardunyalar toz pembe, aklımı uçurdular
    Rüzgar beni bekliyor
    Bye bye, hoşçakal sevgilim

Demet Sağıroğlu - Bye Bye Sevgilim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Demet Sağıroğlu - Kara Bahçe

Demet Sağıroğlu - Kara Bahçe

gün doğuyor yavaş yavaş bilmem hangi bahçede var savaş benim bahçem bir kara bahçe Ah neden var bu bahçede savaş gülmek herşeyi önlemez ki neden durmadan gülüyorsun hoşçakal gülüm sana elveda sen gül, ben kara bahçedeyim. git git hadi git sen git ben burada kara bahçedeyiim! belki gelir bir gün anlarsın, niye gittin canım diye ağlarsın. eğer bu olursa yanıma gelmek istersen ben kara...
  2. Demet Sağıroğlu - Dayanamam

Demet Sağıroğlu - Dayanamam

Alamazlar seni benden Bilirler nasıl deliyim ben Ateşim sen olursan yanarım ben Herşey senle güzel görüyorum Sensiz olmayacak biliyorum Çile desen çekerim inan üzülmem Dert desen çekerim Araya yolları koyma Dayanamam güzelim
  3. Demet Sağıroğlu - Biçare

Demet Sağıroğlu - Biçare

Ne ceza bu, ne reva bu Kor yara Ne hazin son, ne garip bir elveda Bu ihanet, kıyametim Ya bu hançer, felaketim Bu son, en son hatam En zor vedam Biçareyim derdimden harabeyim Gel gör ki Biçareyim aşkından harabeyim Gel gör ki
  4. Demet Sağıroğlu - Arnavut Kaldırımı

Demet Sağıroğlu - Arnavut Kaldırımı

Biten sevgilerin ardından Ağlayamam ben böyle yas tutamam Her sözde her gözde şefkat aramam Kırıyor kalbimi sonunda nasıl olsa Giden aşklarımın ardından Ağlayamam ben böyle yas tutamam Her sözde her gözde şefkat aramam Kırıyor kalbimi sonunda nasıl olsa Dün seni gördüm rüyamda Arnavut kaldırımlı taş sokakta Ah bir dili olsa da bir konuşsa Anlatırdı masumca seni bana Öpsem bebek gözlerinden...
  5. Demet Sağıroğlu - Allah Görür

Demet Sağıroğlu - Allah Görür

Kışın ortasında bir gül açarmış Deli bir rüzgar kaderi yazarmış Kimbilir bu gönül böyle insafsız Bu kadar acımasız bir aşkı bulacakmış Ah elin ocağı yanar benim yüreğim Beni artık ne anam ne de dostum avutur Duası yok bu derdin duyanı olmaz Hasretini koydum ölüm gibi başucuma Zalim Allah görür Bir hata uğruna harcanır mı ömür Ahlar bu ahlar nereye gidersen Bil ki peşinden gelir kalbine yürür

Sayfayı Paylaş