gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Demet Sağıroğlu - Korkum Yok

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Zamanı var sevgilim Kalpte vefanın aşkta hatanın zamanı var Çırpınmakla olmuyor
    Yazık, bu aşkta vedadan başka yol kalmıyor
    Korkum yok, korkum yok
    Zamanla alışır kalbim
    Korkum yok, korkum yok
    Hayatla savaşır kalbim
    Zamanı şu an sevgilim
    Böyle vedasız, son hatırasız gitmenin
    Gözyaşımı saklayan, başımı dik tutan
    Belki daha da az ağlatacak kalan zaman
    Zamanı var sevgilim
    Çok sevmenin de nefretin de zamanı var
    Çırpınmakla olmuyor
    Kavuşmanın da ayrılmanın da zamanı var
    Zamanla alışır kalbim...

Demet Sağıroğlu - Korkum Yok konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Demet Sağıroğlu - Sen Yoksun Ya

Demet Sağıroğlu - Sen Yoksun Ya

Geceler hep sensiz sürüklenir Göz kırparken hüzünlerim Ayrılıkta durmuş tüm saatler Unutulmak çok zor gelir Acılarımı giden bilmez ki kalbim bilir, yüzüm bilir Yüzümdeki çizgiler bilir Gecem güne uyanırken Sen yoksun ya ışık yok Sen yoksun ya gücüm yok Sen kinlerin hasretinde Dayanacak dermanım yok
  2. Demet Sağıroğlu - Bulunur Mu?

Demet Sağıroğlu - Bulunur Mu?

Herkes dinler, dinler ama duyamaz ki Anlatırsın anlatsan da anlamaz ki Dertlerime artık bir ortak gerek Bu dünyada dertsiz bir kul bulunmaz mı Dua ettim bekleyerek, tanımadan özleyerek Aranızda bir tek yürek karşılıksız bulunmaz mı Bulunur mu kimbilir, bulur muyum kimbilir Bekliyorum sabır sabır, belki bir gün denk gelir Bulunur mu kimbilir, bulur muyum kimbilir Bekliyorum sabır...
  3. Demet Sağıroğlu - Borcum Yok

Demet Sağıroğlu - Borcum Yok

Geç kaldım belki de Gitmeliydim çoktan Ne bekledim bilmem Bu anlamsız sevdadan Bu gün veda ederken sana Durdum baktım son defa Yorgun gözlerim senin için Bu gün son defa ağladım Biliyorum sürecek hayat Gecelerden artık korkum yok Gidiyorum vicdanım rahat Sana başka borcum yok Biliyorum bu defa bitit Anılardan artık korkum yok Gidiyorum arama beni Sana başka borcum yok
  4. Demet Sağıroğlu - Benden Vazgeçme

Demet Sağıroğlu - Benden Vazgeçme

Gün olur bir yabancı öperse gözlerimi Gün olur başka eller sevip okşarsa beni O zaman yara alır yüreğim parçalanır Mahşer bile yanında hiç kalır Benden vazgeçme benden vazgeçme Beni ellerin eline terketme Gün olur gönlüne ateşim düşerse Gün olur canım canın beni çekerse O zaman yara alır yüreğim parçalanır Mahşer bile yanında hiç kalır
  5. Demet Sağıroğlu - Affetme Kendini

Demet Sağıroğlu - Affetme Kendini

Sanma güne güneş doğmayacak bir daha Aşk kurtaracak bilirim beni bu defa Kayıtsız kaldım belki yüreğimdeki sana Ben hayatın her yüzünü gördüm korkmam asla Aşk eritti bak, yaktı karları kışları Unuttum bile artık senin adını Kalbinden çıkar beni, affetme hiç kendini

Sayfayı Paylaş