gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Demet Sağıroğlu - Sen Yoksun Ya

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Geceler hep sensiz sürüklenir Göz kırparken hüzünlerim Ayrılıkta durmuş tüm saatler
    Unutulmak çok zor gelir
    Acılarımı giden bilmez ki
    kalbim bilir, yüzüm bilir
    Yüzümdeki çizgiler bilir
    Gecem güne uyanırken
    Sen yoksun ya ışık yok
    Sen yoksun ya gücüm yok
    Sen kinlerin hasretinde
    Dayanacak dermanım yok

Demet Sağıroğlu - Sen Yoksun Ya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Demet Sağıroğlu - Korkum Yok

Demet Sağıroğlu - Korkum Yok

Zamanı var sevgilim Kalpte vefanın aşkta hatanın zamanı var Çırpınmakla olmuyor Yazık, bu aşkta vedadan başka yol kalmıyor Korkum yok, korkum yok Zamanla alışır kalbim Korkum yok, korkum yok Hayatla savaşır kalbim Zamanı şu an sevgilim Böyle vedasız, son hatırasız gitmenin Gözyaşımı saklayan, başımı dik tutan Belki daha da az ağlatacak kalan zaman Zamanı var sevgilim Çok sevmenin...
  2. Demet Sağıroğlu - Bulunur Mu?

Demet Sağıroğlu - Bulunur Mu?

Herkes dinler, dinler ama duyamaz ki Anlatırsın anlatsan da anlamaz ki Dertlerime artık bir ortak gerek Bu dünyada dertsiz bir kul bulunmaz mı Dua ettim bekleyerek, tanımadan özleyerek Aranızda bir tek yürek karşılıksız bulunmaz mı Bulunur mu kimbilir, bulur muyum kimbilir Bekliyorum sabır sabır, belki bir gün denk gelir Bulunur mu kimbilir, bulur muyum kimbilir Bekliyorum sabır...
  3. Demet Sağıroğlu - Borcum Yok

Demet Sağıroğlu - Borcum Yok

Geç kaldım belki de Gitmeliydim çoktan Ne bekledim bilmem Bu anlamsız sevdadan Bu gün veda ederken sana Durdum baktım son defa Yorgun gözlerim senin için Bu gün son defa ağladım Biliyorum sürecek hayat Gecelerden artık korkum yok Gidiyorum vicdanım rahat Sana başka borcum yok Biliyorum bu defa bitit Anılardan artık korkum yok Gidiyorum arama beni Sana başka borcum yok
  4. Demet Sağıroğlu - Benden Vazgeçme

Demet Sağıroğlu - Benden Vazgeçme

Gün olur bir yabancı öperse gözlerimi Gün olur başka eller sevip okşarsa beni O zaman yara alır yüreğim parçalanır Mahşer bile yanında hiç kalır Benden vazgeçme benden vazgeçme Beni ellerin eline terketme Gün olur gönlüne ateşim düşerse Gün olur canım canın beni çekerse O zaman yara alır yüreğim parçalanır Mahşer bile yanında hiç kalır
  5. Demet Sağıroğlu - Affetme Kendini

Demet Sağıroğlu - Affetme Kendini

Sanma güne güneş doğmayacak bir daha Aşk kurtaracak bilirim beni bu defa Kayıtsız kaldım belki yüreğimdeki sana Ben hayatın her yüzünü gördüm korkmam asla Aşk eritti bak, yaktı karları kışları Unuttum bile artık senin adını Kalbinden çıkar beni, affetme hiç kendini

Sayfayı Paylaş