gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Demet Tuncer kızı Ayza

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

demet tuncer bebeği demet tuncer kızı ayza fotoları haberleri burada arkadaşlar. Çocuklar Duymasın dizisinde ki Merry karakteriyle tanıdık bir çoğumuz onu. Daha sonra o güzel sesiyle şarkılar söyledi beğendik ve onu oyunculuk artı şarkıcılık konusunda başarılı bulduk. Evet Demet Tuncer'den bahsediyoruz. Geçtiğimiz aylarda doğum yapan Demet Tuncer kızı Ayza için sahnelere ara vermişti. Nihayet sahnelere geri dönecek olan Demet Tuncer bebeği Ayza ile şuan mutlu mesut gün sayıyor. İşte o haber Melek'ler; [​IMG]

Ayza adını verdiği kızını üç ay önce kucağına alan Demet Tuncer, artık sahnelere dönme hazırlığında.

DEMET TUNCER VE BEBEĞİ

Doğumdan sonra ilk kez 9 Aralık’ta, Taksim’deki Romeo Juliet’te sahneye çıkacak olan Tuncer, 70’li ve 80’li yılların hit’lerini seslendirecek.

Demet Tuncer kızı Ayza konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tuncer Salman

Tuncer Salman

Hokkabaz, Saklambaç, Organize İşler, Son Osmanlı, Vizontele Tuuba, Vaka-i Zaptiye, Beşik Kertmesi, Vizontele yapımlarından da tanıdığımız Tuncer Salman da yeni başlayacak olan Annem dizisinde rol alan oyunculardan.
  2. Demet Akalın - Seven Kızın Romanı

Demet Akalın - Seven Kızın Romanı

Ben GÜnah İŞlemedİm Sadece Senİ Sevdİm Ben GÜnah İŞlemedİm Kadere Boyun EĞdİm HİÇ Sevmedİm Bu Kadar Sevgİlİm Ne Gecem Var Ne GÜndÜzÜm Şarkilarda Matemİ Var Yarim Kalan ÖykÜmÜzÜn Gurur AŞki Zİyan Eder SÖzÜmÜ TutacaĞim Senİ UnutacaĞim AŞk Romandi Eskİden Seven Kizin Romani Şİmdİ Veda Zamani
  3. Ahmet Tuncer - Kız Ben Seni Vurmazmıyam

Ahmet Tuncer - Kız Ben Seni Vurmazmıyam

kiz ben seni vurmazmıyam saçlarından aşmazmıyam senin gibi bir zalimi ,tarihlere yazmazmıyam denizlerin ortasında gecelerin yarısında dizlerin arasında gecelerin yarısında bırakıp gittin beni yar, zalimlerin arasında,zalimlerin arasında bırakıp gittin beni yar, zalimlerin arasında ,zalimlerin arasında kız ben seni vurmazmıyam saçlarından aşmazmıyam senin gibi bir zalimi...
  4. Demet akalın kızının fotoğrafları resimleri var mı ?

Demet akalın kızının fotoğrafları resimleri var mı ?

Demet Akalın'ın kızının resimleri fotosu var mı arkadaşlarım geçen gün doğum yapmıştı. Meryem Uzerlinin kızını bire bunun kızını merak ediyorum acaba babalarına mı yoksa annelerine mi benziyorlar lütfen bana bir bilgi verin varsa paylaşın teşekkür ediyorum :) Meraklı Kediciğim iş güçte yok napim mrk ediyorum işte.
  5. İşte Demet Akalın'ın Kızı Hira Karşınızda!

İşte Demet Akalın'ın Kızı Hira Karşınızda!

demet akalının kızı, demet akalının bebeği, demet akalının kızı hira bebek Sevgili melekler, şarkıcı Demet Akalın'ın kızı Hira'nın yüzü nihayet göründü. Doğumundan sonra bebeği Hira'nın resmini medyadan saklayanm Akalın, nihayet instagram hesabından kızının fotoğradını sevenleriyle paylaştı. İşte karşınızda Hira bebek... :)

Sayfayı Paylaş