Demet'in face resimleri

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

1. fırtına

fırtına Yeni Üye

face resimleri demet akalının evinin resimleri demetin ünlü faceleri demet akalının evinin video görüntüleri Sevgilisi ile olur olmadık resimlerini ünlü arkadaşlık sitesi olan facebook'ta yayınlayan Demet Akalın'ın işte o resimleri burada.......

DEMET'İN SEVGİLİSİYLE EV HALİ!
    SON AŞKI ONUR GÜLMEK'LE POZ VERMEMEK İÇİN BÜYÜK ÇABA GÖSTEREN DEMET AKALIN, SEVGİLİSİYLE DUDAK DUDAĞA POZLARINI FACEBOOK'A KOYDU

Bir süre önce kendisinden 7 yaş küçük sevgilisi Onur Gülmek'le dudak dudağa objektiflere yakalanan Demet Akalın'ın evinde çekilen çok özel görüntüler ortaya çıktı. Ünlü popçu, sosyal paylaşım sitesi facebok'a sevgilisiyle samimi bir şekilde görüldüğü fotoğraflarını ekledi.

Demet'in face resimleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Yüz Germe (Face Lift)

Yüz Germe (Face Lift) İnsan yüzünde stres, yer çekimi, sigara ve güneşin olumsuz etkileri yaş ilerledikçe sarkma ve kırışıklık ile ortaya çıkar, ayrıca yüz kemikleri incelir, hacim kaybeder; Kaslar zayıflar, gevşer ve yer çekiminin etkisine yenik düşerek sarkmaya başlar; Yağ dokusu zayıflar, azalır ve incelir ve bu yüzden üzerindeki deri bollaşır, buruşur, elastikiyetini yitirerek tüm yumuşak...
  2. Ajda Pekkan - Face A Face Aveç Moi

Les roses du jardin sont fanİ©es La maison faraİ®t sennuyİ©e Un chant damour me fait pleurer Ce long secret Face İ face avec moi Je me parle de toi Ce soir, sur lİ©cion de passİ© Tu viens de surgir Tu fais flamboyer tous nos souvenirs
  3. Güzel Face Sözleri En Güzel Face Mesajları

En Güzel Face Sözleri Güzel Face Sözleri En Güzel Face Mesajları Facebook sayfanızda çok güzel sözler mi paylaşmak istiyor sunuz? O halde bizde size bu konuda yardımcı olalım ve size en güzel face sözlerini sunalım Melek'ler. En güzel facebook sözleri Güzel Facebook mesajları sizlerle Güzel Sözler Face Sözleri Dün gece, hiç tanımadığım bir Travestiye rastladım sırf sana benziyor diye...
  4. iphoneda face açılmıyor yardım

Iphoneumda facebook sayfasını açamıyorum.Sırf bende mi böyle yoksa genel bir sorunmu var yardım edin lütfen :S
  5. İşte Demet'in Momentcam Resimleri!

demet akalın, demet akalın haberleri, demet akalın momentcam Sevgili melekler, son günlerin yeni trendi Momentcam'e ünlüler dünyasından Demet Akalın da merak saldı. Yeni trende ayak uyduran Akalın instagram hesabından Momentcam uygulanmış fotolarını paylaştı.. MOMENTCAM UYGULAMASI NEDİR ÖĞRENMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ...

Sayfayı Paylaş