gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Demetle hande aynı sahneyi paylaşacak..

Konu, 'Magazin' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

Bunların kavgalarıda reklamdı birbirlerine sürekli laf atıp gündemde kalmaya çalışıyolardı şimdide barışmış gibi yapıp gündeme gelmeye çalışıyorlar:D

YILLAR SONRA YÜZ YÜZE’DE KENAN ERÇETİNGÖZ ARACILIĞIYLA BARIŞAN HANDE YENER VE DEMET AKALIN SAMİMİYETİ İLERLETTİ..

[SIZE=+0][/SIZE]Geçtiğimiz akşam Galata Balık Evi’nde bir araya gelen ikiliye Hande Yener’in sevgilisi Kadir Doğulu da eşlik etti..

Hande Yener ve Demet Akalın bu buluşmada, hayranlarına sürpriz yapıp aynı sahneyi paylaşmaya karar verdi.. İkili, önümüzdeki günlerde verilecek bir konserde aynı sahneyi paylaşacak.

Ayrıca yemekte bir çok çılgın fikir de konuşulmuş ve daha çok bir araya gelmeye karar verilmiş..

Demetle hande aynı sahneyi paylaşacak.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Demet Sağıroğlu - Aynı Gece

Demet Sağıroğlu - Aynı Gece

Gece aynı gece Sahiller boş Ay karanlık Son çareymiş ayrılık Alışamadım, korkar oldum sevgiden Suçlu gibi kaçıyorum herkesten Sen düşürdün beni bak bu hallere Al beni bıraktığın yerden Bir günah gibi saklı kalırsan Seni nasıl bulurum bilmiyorum Hasretin koparır seni benden Aşk sabır gibi bitmez inanmıyorum
  2. Ünlü sanatçıları aynı sahnede buluşturan "Rock on Broadway"

Ünlü sanatçıları aynı sahnede buluşturan "Rock on Broadway"

Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu son yılların en renkli etkinliklerinden birine ev sahipliği yaptı. Ünlü sanatçıları aynı sahnede buluşturan "Rock on Broadway", binlerce kişi tarafından ayakta alkışlandı. Herkes rock'çı oldu "Rock on Broadway" müzikali, farklı müzik türlerini seçmiş çok sayıda sanatçıyı aynı sahnede buluşturdu. Burak Kut'un "We Will Rock...
  3. Sahnede 10 yıl sonra aynı poz

Sahnede 10 yıl sonra aynı poz

sibel can yırtmaç sibel can sahne kıyafetleri canın sahne kıyafetleri kostümleri canın kostümleri Maşallah taş gibi kadın güzelliğini sergiliyo:D Sulhi Aksüt'ten ayrılan Sibel Can Harbiye'deki konserde eteğini kaldırarak bacaklarını ortaya çıkardı. Can 10 yıl önce Hakan Ural'dan ayrılık sürecinde de sahnede benzer pozu vermişti Bu yıl beşincisi gerçekleşen Harbiye Açıkhava...
  4. Hande Yener ve Demet Akalın savaşı

Hande Yener ve Demet Akalın savaşı

hande yener ve demet akalın savaşı, demet akalın ve hande yener savaşı, hakkında merak ettiğiniz bilgiler burda arkadaşlar. İki güzel şarkıcının arasında ki soğuk rüzgarlar yeniden mi alevlenecek; buyrun bu haberimiz de öğrenelim Melek'ler. :) Demet Akalın, önceki akşam Dj Suat Ateşdağlı ile Etiler’deki bir mekanda sahneye çıktı. Aynı saatlerde Hande Yener de Ortaköy’deki bir başka...
  5. Hande Yener Demet Akalın Arasında ki Soğuk Rüzgarlar

Hande Yener Demet Akalın Arasında ki Soğuk Rüzgarlar

hande yener demet akalın hande yener demet akalın kavga ile ilgili bilgiler burada melekler. Hande Yener Demet Akalın arasında ki sular bir tülü durulmak bilmiyor melekler :) Bir bakıyorsunuz can ciğer kuzu sarması, bir bakıyorsunuz birbilerini bir kaşık suda boğacak kadar öfkeli demeçler veriyorlar basına. Eh, bu camiada varsan ve hele de rakipsen , Hande Yener Demet Akalın kavga da edersin,...

Sayfayı Paylaş