gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Demetrios 2011 Gelinlik Koleksiyonu

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

demetrıos demetrıos 2011 demetrios 2011 gelinlik Kış mevsiminin yavaş yavaş sonuna gelirken yaz gelini olacaklar için koşuşturma başladı...Nasıl gelinlik giysem, hangi gelinlik bana yakışır, kabarıkmı olmalı yoksa düzmü olmalı diye gelinler düşünmeye başladı bile...
    Şimdi 2011 yaz gelinlerine biraz da olsun yardımcı olmak adına Demetrios 2011 Gelinlik Koleksiyonundan sizler için seçtiğim birkaç model sunuyorum kızlar :tik:

2. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
  3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Çok şahaneymiş bu yaa.

4. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    ayyy kocama söliyimde nikah tazeliyelimmm

Demetrios 2011 Gelinlik Koleksiyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2009 yılı Demetrios Gelinlik Modelleri

2009 yılı Demetrios Gelinlik Modelleri

demetrios gelinlik en beğenilen gelinlikler en beğenilen gelinlik modelleri demetrios 2009 modelleri 2009 2009 yılının en beğenilen ve en göz kamaştıran demetrios gelinliklerini sizlerle paylaşıyoruz arkadaşlarım.
  2. Demetrios Gelinlik Modelleri.

Demetrios Gelinlik Modelleri.

demetrios gelinlik modelleri demetrios gelinlik 2009 modelleri demetrıos demetrıos 2011 alıntıdır
  3. Elie by Elie Saab 2011 Gelinlik Koleksiyonu

Elie by Elie Saab 2011 Gelinlik Koleksiyonu

elie saab elıe saab elie gelinlik 2011 by by 2011 gelinlik koleksiyonu hayatımızın en özel günlerinden biri de düğünümüzdür biz kadınlar için....peki sizde o özle ve güzel gününüzde bölesine güzel olmak istermisin? kim istemezkii eee o zaman bir bakın modellerimize... koleksiyonu gelinlik modelleri inkar edilemeyecek güzellikte! Kış düğünü yapacaklar yada 2011 yaz düğününe...
  4. Eve of Milady 2011 Gelinlik KoLeksiyonu

Eve of Milady 2011 Gelinlik KoLeksiyonu

Dünyada ünlü gelinlik markası Eve of Milady'nın 2011 gelinleri için hazırladığı birbinden şık gelinlik modelleri.. Genellikle straplez modellerden oluşan gelinlikler 2011 yazında gelin olmak straplez gelinlik giymek isteyen gelin adayları için :tik:
  5. SpRing 2011 Gelinlik KoLeksiyonu

SpRing 2011 Gelinlik KoLeksiyonu

2011 gelinlik Gelin adayları melekler sizlere birbinden şık gelinlik modelleri getirdim...Spring 2011 Gelinlik modellerinin arasından seçim yapmakta zorlanacaksınız... Özellikle birkaç modele ben bayıldım bakalım sizlerde benimle aynı fikirde olacakmısınız :tik:

Sayfayı Paylaş