gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Demetten Düğünü İle İlgili Çıkan Dedikodulara Cevap

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Evlenmeden önce ayrılacak diye bir sürü dedikodu çıkan Demet AKalın evlendi bu seferde düğünü ile ilgili dedikodu çıktı...Demet AKalın en sonunda çıkan bu dedikodulara cevap vermiş arkadaşlar :tik: [​IMG]

DÜĞÜNÜNDE MASRAF ÇIKMASIN DİYE DAVETLİLERE “YALNIZ GELİN” MESAJI ATTIĞI ÖNE SÜRÜLEN DEMET AKALIN, DEDİKODULARA YANIT VERDİ.
    Demet Akalın, 22 Ocak’ta Önder Bekensir’le evlendi. Ancak düğünden çok, Akalın’ın ‘cimriliği’ konuşuldu. ıddiaya göre şarkıcı, masraf çıkmasın diye çoğu arkadaşını davet etmedi, ettiklerine de “Kişi başı 80 euro ödüyorum, tek gelin” diye mesaj attı. Çıkan haberlere sinirlenen Akalın, “Düğünü Önder yaptı. Tabii ki eşimin bütçesini düşünürüm ama öyle mesajlar atmadım. Ayrıca herkesi davet ettim. Gelen geldi, gelmeyen gelmedi” dedi.
    Şamdanlar çalındı
    Demet Akalın, Esma Sultan Yalısı’ndaki düğün töreninde gümüş şamdanların çalındığını iddia etti: “Garsonlar alanları görmüş, onlar da ‘Demet’in evine götürüyoruz’ demişler. Benim evime şamdan falan gelmedi. Alan geri versin, yoksa masrafı cebimden çıkacak.”
    Tuğba'nın işi
    * Akalın, dedikodulardan Tuğba Özerk’i sorumlu tuttu: “Bunlar Tuğba’nın işi. Onu aradım ama sadece yanındaki makyözün gelmesini istemediğimi söyledim

Demetten Düğünü İle İlgili Çıkan Dedikodulara Cevap konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evlİlİk, Kadin, DÜĞÜn, Mahrem İle İlgİlİ Hadİsler

Evlİlİk, Kadin, DÜĞÜn, Mahrem İle İlgİlİ Hadİsler

evlilik üzerine hadisler evlilik ile ilgili hadisler koca ile ilgili kadınlar kadın 456. Allah Resûlü sallallahu aleyhi ve sellem buyurdu: "Ey gençler topluluğu! Gücü yeteniniz, evlensin. Çünkü bu, gözü haramdan daha iyi korur, edep yerini de. Gücü yetmeyen ise, oruç tutmalıdır. Çünkü orucun, şehveti kırma özelliği vardır." Alkame radıyallahu anh. Buhârî. 457. Allah Resûlü...
  2. Kuşum Aydın'dan Öldürüldüğü Dedikodularına Cevap

Kuşum Aydın'dan Öldürüldüğü Dedikodularına Cevap

AŞK YAŞADIĞI İŞADAMI TARAFINDAN ÖLDÜRÜLDÜĞÜ DEDİKODULARI ’KUŞUM AYDIN’I ŞOKE ETTİ. Bir açıklama yapan Aydın, 'Şu an çok şaşkınım. Bu dedikodular nereden çıkıyor anlamıyorum. Kimse beni öldürmedi. Artık ne diyeceğimi bilemiyorum. Şu an bir halı firmasının reklamları için Almanya’da bulunuyorum. Kayıp falan değilim. Bu haberleri yapanları mahkemeye vereceğim' dedi.
  3. Gülben Ergen hakkında çıkan dedikodulara cevap verdi

Gülben Ergen hakkında çıkan dedikodulara cevap verdi

gülben ergen en son magazin dedikoduları son magazin dedikoduları Güzel sanatçı Gülben Ergen'in son zamanlarda hakkında bir sürü söylenti çıktı...Eşinden boşanıcakmı yoksa çocuklarına kardeşmi gelecek hep bu dedikoduları duyduk...Şimdi ise Gülben Ergen bu dedikoduların hepsine cevap vermiş.... Gülben Ergen, şu sıralar çok yoğun bir tempo içerisinde. Sabahları ekranda, öğleden sonra yeni...
  4. Hadise İle İlgili İlginç Dedikodu!

Hadise İle İlgili İlginç Dedikodu!

tarkan hadise sevgili mi hadise ve tarkan sevgili mi hadise, tarkan, birlikteler mi, aşk var mı, şok dedikodu, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Tarkan'la birbirlerine gönderdikleri iltifatlar ve güzel sözlerin ardından yemek yedikleri bile iddia edilince ,Hadise ile aralarında bir aşk olabilec eği söylentileri iyice yayılmıştı. Ama ünlü dünyası bu melekler,gün...
  5. İbrahim Tatlıses'in Düğünü İle İlgili Twitter Yorumları

İbrahim Tatlıses'in Düğünü İle İlgili Twitter Yorumları

ibrahim tatlıses ayşegül yıldız evlendi düğün haberleri düğün resimleri nikah ile ilgili twitter yorumları Meleklermekanı.com'da İbrahim Tatlıses ve Ayşegül Yıldız'ın evlendiğini daha önceki yazılarımızda paylaşmıştık...İbrahim Tatlıses'in eski hayat arkadaşı oğlu İdo'nun annesi Derya Tuna bu şok nikahtan sonra sinir krizi geçirmişti...Geçtiğimiz gün sürpriz bir şekilde evlenen İbrahim...

Sayfayı Paylaş