gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Demir Demirkan - Karşılıksız Aşk Üçgeni

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bana sevgilim demiştin Çok özlüyorum demiştin Ne düşündün hiç bilmedim
    Kötü zamanlama, kararsızım
    Arkadaş kalalım dedin

Hayat aşka karşı, ölüm hayata
    Aynı bizim gibi karşılıksız
    Hayat aşka karşı, ölüm hayata
    Aynı bizim gibi karşılıksız
    Karşılıksız, karşılıksız..
    Bir aşk üçgeni

Demir Demirkan - Karşılıksız Aşk Üçgeni konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Demir Demirkan

Demir Demirkan

Demir Demirkan 12 Agustos 1972 yılında Adana'da doğdu.Üniversite yıllarından önce Ankara ve İzmir'de,daha sonra ise Bilkent Üniversitesi İngiliz dili ve edebiyatı bölümünde öğrenim gördü. Üniversite yıllarında Pentagram gurubuna gitarcı olarak katıldı. Pentagram gurubu ile "Trail Blazer" albümünü tamamladıktan sonra Los Angles, CA'ya taşınarak 1992 de Musicians Institute'da...
  2. Demir Demirkan - Göçmen

Demir Demirkan - Göçmen

Yerim yurdum dar geldi elimde olan az geldi çok bilmek dünya derdi derdim beni vurdu yola aşk istedim yaş verdi çok istedim az geldi alem bana ters geldi halim beni vurdu yola göçmen oldum yürür oldum kendi kendimi arar oldum göçmen oldum sensiz oldum neler umdum neler buldum vay
  3. Demir Demirkan - Aşk Var Ya

Demir Demirkan - Aşk Var Ya

Seni ilk günü gördüğüm varya İçimi içimden duyan varya Gel gibi kal gibi gün gibi bugün gibi Gözümü gözümden bilen varya Elimi elimden tutan varya Gel gibi kal gibi gün gibi bugün gibi Geçen yılların ardından değişen bir şey olmadan İçimizdeki aşk solmadan neden bu korku neden bu gözyaşı Daha bizbize doymadan yelkovan zamanı vurmadan Aşk dediğin büyük yalan, yalan var ya Seni ilk günü...
  4. Demir Demirkan - Aşktan Öte (akor)

Demir Demirkan - Aşktan Öte (akor)

aşktan öte tab aşktan öte akor demir demirkan tab varmı akor demir demirkan notaları ---4-1-0------0----------------------------- ----------------1-0---0--------------------- ------------------------2-1----------------- -------------------------------------------- -------------------------------------------- --------------------------------------------...
  5. Demir Demirkan Aşktan Öte Akor Tab Nota

Demir Demirkan Aşktan Öte Akor Tab Nota

Demir Demirkan Aşktan Öte nota tab akor Demir Demirkan Aşktan Öte Akor Demir Demirkan'ın seslendirdiği Aşktan Öte adlı şarkının notalarını ve akorunu sizlerle paylaşıyor ve ilgili tüm misafirlerimizin bu konumuzdan faydalanmasını istiyoruz Melek'ler. E F E Düşelim cennetten yeryüzü oyununa E F E Kanalım sarhoşken şu aşkın yalanına E F E Gireceksek girelim gel kız günaha E F E...

Sayfayı Paylaş