gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Demir Demirkan - Yavaş Yavaş

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Yavaş yavaş bakışsak Yavaş yavaş gülüşsek Yavaş yavaş kaçırsak gözlerimizi
    Yavaş yavaş yanaşsak
    Yavaş yavaş konuşsak
    Yavaş yavaş tanışsak
    Yavaş yavaş beğensek birbirimizi
    Yavaş yavaş ısınsak

Hayatı bir kenara atsak
    Sonsuzluğa dokunsak
    Ara versek sıkıldığımızda geldiği gibi yaşasak
    Yıllar sonra görüşsek
    Bir gece tesadüf etsek
    Yıllar önceunuttuğumuz hatırayı yaşatsak yine

Yavaş yavaş öpüşsek
    Yavaş yavaş dokunsak
    Yavaş yavaş salsak kendimizi
    Yavaş yavaş alışsak
    Yavaş yavaş sevişsek
    Yavaş yavaş terlesek
    Yavaş yavaş tatsak birbirimizi
    Yavaş yavaş aşık olsak

Hayatı bir kenara atsak
    Sonsuzluğa dokunsak
    Ara versek sıkıldığımızda geldiği gibi yaşasak
    Yıllar sonra görüşsek
    Bir gece tesadüf etsek
    Yıllar önceunuttuğumuz hatırayı yaşatsak yine

Demir Demirkan - Yavaş Yavaş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Demir Demirkan

Demir Demirkan

Demir Demirkan 12 Agustos 1972 yılında Adana'da doğdu.Üniversite yıllarından önce Ankara ve İzmir'de,daha sonra ise Bilkent Üniversitesi İngiliz dili ve edebiyatı bölümünde öğrenim gördü. Üniversite yıllarında Pentagram gurubuna gitarcı olarak katıldı. Pentagram gurubu ile "Trail Blazer" albümünü tamamladıktan sonra Los Angles, CA'ya taşınarak 1992 de Musicians Institute'da...
  2. Demir Demirkan - Kahpe

Demir Demirkan - Kahpe

İçimde bir boşluk var neyle doldursam Parayla mı aşkla mı hayaller kursam Alem oyuncu olmuş, sokaklar sahne Sevdiğim bir kız vardı olmuş bir kahpe x 2 [Nakarat] x 2 Yürüsün üstüme gelen gelsin Bırakıp ortama giden gitsin Olan olmuş diyen sussun Vurdum ben bu dünyanın dibine Kafamda bir hoşluk var nasıl anlatsam Kadehimi, sigaramı neyle doldursam Parasızlık, pulsuzluk hepsi bahane Bir yudum,...
  3. Demir Demirkan - Erkekler Klübü

Demir Demirkan - Erkekler Klübü

taraf seç artık ortada kaldın sağını solunu şaşırır oldun erkekler kulübüne hoşgeldin oğlum güzel kadınlar evde karın var özgürlüğü aşka kaptırır oldun erkekler kulübüne hoşgeldin oğlum çiğne hayatı sakız gibi tadı kaçınca tükür ağzından erkek gibi öl,erkek doğdun erkekler kulübüne hoşgeldin oğlum sarhoş geceler ayıktı günler hayatın kanını içip doydun erkekler kulübüne hoş geldin oğlum...
  4. Demir Demirkan - En Derinde

Demir Demirkan - En Derinde

Gel yanıma, en aşağıya Ne soru var burada soracak Ne de cevap ver verilecek Unut aradığını gel Kaç utanma, yenil dünyaya Ne düşman var ki savaşacak Nede barış var özleyecek Unut umudunu gel Bul beni bul kendini En derinde, en dipte Hayat çukurunun çamurlarında Çırpınma gel öl benimle En derinde, en dipte Gel bul beni, en derinde Bul kendini, en dipte Gel yanıma, en aşağıya Ne acı var...
  5. Demir Demirkan Kimdir?

Demir Demirkan Kimdir?

demir demirkan Demir demirkan kimdir, hayatı, biyografisi, merak edilenler hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Demir demirkan başarılı müzik hayatı ile adını duyurdu melek'ler. Bakalım ünlü müzisyenin hayatı nasıl geçmiş. Demir Demirkan 12 Agustos 1972 yılında Adana'da doğdu.Üniversite yıllarından önce Ankara ve İzmir'de,daha sonra ise Bilkent Üniversitesi İngiliz dili ve...

Sayfayı Paylaş