gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

demir mi pamuk mu ?

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

Evett meleklerr canlarım benim çocukken en çok karşılaştığımız soru ... bende sizlere soruyorum gerçi bilenimiz çoktur ama olsun.. 1 kilo pamuk mu ağır 1 kilo demir mi ? haydinn cvp bekliyorum....

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Lennn de get delü :D
    Bunu hala bilmeyen varsa yuh artık .hahaha

Tabi ki ikisi de aynı :ruyam:

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    :D:D cevap veriyorum bi kilo demir daha ağırdır :) :puha:

Şimdide ben sorayım siz cevaplayın,

Tavık mı yımırtadan çıkaaaar yımırtamı tavıktan :D:D:D

4. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Sadmin bak ne dicem ben bu soruyu küçükken babam sorunca ölece kalmıştım... bi anlam verememiştim .. eee baba ikiside birbirinden çıkıyo diince bi kahkaha kopmuştuu evde .. ama simdi düşünüyomda belki yumurtadan horoz cıkcakk :p hehhh şimdi sen çık işin içinden...

Ayrıca tavık kavurmanın uzmanlık alanı bu ona sorcam .. telefon hakkımı kullanmak istiyemmmmmmm jokerr jokerrrr

5. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Yımırta yımırtadan çıkıyo diyelim çıkalım işin içinden .:D

demir mi pamuk mu ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pamuk elleriniz olsun ister misiniz?

Pamuk elleriniz olsun ister misiniz?

tırnak dibi soyulması Yaşlanmanın etkileri hafifletmek için ise retinol içeren el kremleri kullanabilirsiniz. Aşağıdaki pratik rehberle ise, mükemmel tırnaklara sahip olmanızı kolaylaştıracak. Temizleme Asetonlu cila çıkarıcılar tırnaklarımızı temizler ama aynı zamanda kurutur ve yıpratır. Bu nedenle aseton içermeyen bir cila çıkarıcı kullanmanızda fayda vardır. Pamuğu tırnak cilası çıkarıcı...
  2. Pamuk

Pamuk

Heybet ve ağırbaşlılığa, utanma duygusu ve örtünmeye, mal ve menfaate, din ve amel güzelliğine, hayırlı ve makbul işlere; Pamuk ağacı mütevazi insana, Pamuk toplamak helal mala, Pamuk biriktirmek sahut saklamak aile fertleri için para biriktirmeye, Yastıık, minder yahut döşeğe pamuk doldurduğunu görmek bekar kimse için evlenmeye, evliler için varlık ve esenliğe; Pamuk atmak - pamuğu...
  3. demir

demir

Güç ve kuvvete, mal ve mülke; Demirre istediği şekli kolaylıkla vermek zorlukların üstesinden gelmeye, Demiri dişiyle çiğnemek zorlu bir topluluğa zarar vermeye, Demiri ekmeğe katık yapıp yemek her halükarda başarıya, kurtuluşa ve zafer bulmaya, Demiri eeritmek halkın diline düşmeye, Demirden mamül eşya menfaate, Demir yığını bir kadından arzu ettiği şeye nail olmaya delalet ederRüyada demir...
  4. Var misin, Yok musun?

Var misin, Yok musun?

Yurdum insani bazen degil nerdeyse herzaman cok komik olur :) Birazdan asagida gazete haberindeki beyfendi cocuklariyla iddaya girdikten sonra naptigina bakin bi.
  5. Çay Demir Eksikliğine mi Yol Açıyor???

Çay Demir Eksikliğine mi Yol Açıyor???

Çay Demir Eksikliği Çayın pek yararlı olduğunu bilirdim ama demir eksikliğine yol açtığını bilmezdim...Çay bildiğimiz gibi kahvaltımızın olmazsa olması artık.Başköşede yerini almış durumda... Hatta biliyoruz ki tirkyakileri bile mevcut :D:D Ama öyle sandığımız kadar yararlı bişey değil çay gelin beraber ineleyim...İşte çayın diğer bilmediğimiz zararları... Çay Demir Eksikliği Yapar mı???...

Sayfayı Paylaş