gebe
  1. fuhrer_albay

fuhrer_albay Forum Okuru

Demirel ve Ecevit

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında fuhrer_albay tarafından paylaşıldı.

Demirel ve Ecevit Masal bu ya, Demirel ölmüs, öbür dünyaya gidince kendisine ceza olarak çok çok çirkin bir kadin vermisler ve bu dünyada hayatini bununla geçireceksin demisler. O da kaderine boyun egmis. Ama birde gezerken ne görsün, karsida Ecevit yaninda Demi Moore'la beraber degil mi?. Çok sinirlenmis ve Seytana çikip bunun bir haksizlik oldugunu söylemis. Seytanda ' Eh ! ne yapalim senin cezan böyle, Ecevit'e gelince o da Demi Moore'in cezasi

Demirel ve Ecevit konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Süleyman Demirel

Süleyman Demirel

modacı süleyman demirel kimdir 9.CUMHURBAŞKANI GÖREV SÜRESİ 16 MAYIS 1993 16 MAYIS 2000 1 Kasım 1924' te Isparta'nın Atabey ilçesine bağlı İslamköy'de doğdu. İlköğrenimini doğduğu köyde, ortaokul ve liseyi Isparta ve Afyon'da bitirdi. Şubat 1949'da İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi'nden mezun oldu. Aynı yıl Elektrik İşleri Etüd İdaresi' nde göreve başladı. Önce 1949-1950, daha...
  2. A'dan Z'ye Demirel Gafları...

A'dan Z'ye Demirel Gafları...

A * Aksini diyenin alnını karışlarım. B * Bana, "Sağcılar adam öldürüyor" dedirtemezsiniz. * Ben altı kere gittiysem yedi kere geldim. * Ben bir gün evimde otururken Çankaya'ya çıkayım diyerek çıkmadım. * Beşiktaş'ı niye sormuyorsun? (Kendisine Fenerbahçeyi mi, yoksa Galatasarayı mı tuttuğunu soran muhabire cevaben) * Bulun 226'yı düşürün. * Benzin vardı da ben mi...
  3. Nazlı Ecevit Resimleri

Nazlı Ecevit Resimleri

nazlı ecevit eserleri nazlı ecevit resimleri ecevitin eserleri in Asker kökenli bir aileden gelen Nazlı Ecevit, 1900 yılında İstanbul'da doğdu. Babası Albay Emin Bey, büyükbabası Ferik Salih Paşa'dır. Annesinin babası ise padişah yaverlerinden Kirat Paşa'dır. Nazlı hanım, meşrutiyet döneminde kızlar için açılan İnas Sanayi-i nefise mektebi'nin ilk öğrencilerindendi. Ankara ve İstanbul'da...
  4. Ercan Demirel-Durma Git

Ercan Demirel-Durma Git

ercan demirel durma git akor durma git akor ercan demirel Istemem basina birseyler gelsin Melekler alsin seni kanatlari altina Dilegim Allahimdan mutsuz olmayasin Yuzun hep gulsun hersey gonlunce olsun Gulum sana ben dayanamam 2x Durma git hic bakma gozyaslarima Aglayarak atlatirim ben bu yukumu Mutlu ol mesut ol pisman olma sakin Allahim korusun seninle dualarim Hayatim herseyim ne olur...
  5. Zeynep Kübra ve volkan demirel tam gaz

Zeynep Kübra ve volkan demirel tam gaz

zeynep kübra sever volkan demirel volkan demirel facebook zeynep kübra sever evlendi FENERBAHÇELİ VOLKAN DEMİREL 7 AYDIR BİRLİKTE OLDUĞU BELÇİKA GÜZELİ ZEYNEP KÜBRA SEVER'LE SÖZLENDİ... İspanyol, İngiliz ve Yunan takımlarının gözdesi olan milli kaleci, evlilik tarihi için transferinin netleşmesini bekliyor.Akşam gazetesinin haberine göre, Milli Takım'ın ve Fenerbahçe'nin file bekçisi...

Sayfayı Paylaş