gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Demirtaş İmralı komutanının emrinde

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

Demirtaş İmralı komutanının emrinde konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kara Kuvvetleri Komutanları Biyografiler

Kara Kuvvetleri Komutanları Biyografiler

kkk komutanlarımız kara kuvvetleri komutanlarımız Orgeneral M. Kemal Yamak Orgeneral M. Kemal Yamak, 1924 yılında Amasya'nın Merzifon ilçesinde doğdu. 1943 yılında Bursa Işıklar Askeri Lisesi'nden, 1945 yılında Topçu Asteğmen rütbesi ile Harp Okulu'ndan mezun oldu. 1947 yılında Topçu Sınıf Okulu'nu bitirdi. Muhtelif birliklerde Batarya Takım ve Batarya Komutanlığı yaptı. 1958 yılında Harp...
  2. Hakan Demirtaş - Son Dileğim

Hakan Demirtaş - Son Dileğim

Cok Sevdim Ben Hic Düsünmeden Yalvardim Inan Gecelerce Icimden Hadi Git Durma Gözümün Yasina Bakma Nasil Olsa Hersey Unutulur Ya Zamanla Al Elimdeki Herseyi Al Vereyim Seni Gönlüme Öylece Sarip Seveyim Ne Olur Bu Gece Yanina Geleyim Gideceksen Egerki Bu Son Dilegim
  3. Orhan Gencebay - Emrin Olur

Orhan Gencebay - Emrin Olur

Emrin olur güzelim, Boynum sana kıldan ince, Ben gönlüne sığarım, Emret sen gir deyince, Emrin olur..... Sonum olur kollarında başkasını görünce, Ölürüm Ölürüm dayanamam sen beni terkedince, Yaşarım yaşarım hayat güzel sevince sevince, Emrin olur..... Çok zengin bir kalbim var, Ümitlerim sevdam var, Dile benden ne dilersen, Gönlüm onu arzular, (Emrindir her arzular) Emrin olur..... Sonum...
  4. Emrin olur

Emrin olur

siyah kelebeklerim uçar delice Akşam dalgalar vurur sahil boyuna vurur içimi yıkar Siyah kelebeklerim uçar delice ahım ölüme kadar Gönül acılar çeker yalnız başına Yeter bu kadar yeter Yarim bu günahların kalmaz yanına Mevlam adamı yakar Gülüm diye diye canım diye diye deli oldum ben Canım bile bile gülüm bile bile kölen oldum ben Adını yazmışlar...
  5. kurtuluş savaşı komutanları

kurtuluş savaşı komutanları

Kurtuluş savaşı na katılan komutanlar kimlerdir bu komutanların isimlerini yazabilir misiniz lütfen bana. Liste şeklinde olursa sevinirm.

Sayfayı Paylaş