gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Demli çay yasak!!!

Konu, 'Sağlık İçin Bilgiler' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

cay resimleri çaylar çay Çayı iyiki demli içmiyorum zaten pek sevmem bide demli ise hiç içmem.Bu haberle mutlu oldum :D
    Kansızlık ve verimsizlik nedeni çaya alternatif.

Dr. Dursun Koç, özellikle öğrencilerin ve kadınların sabah kahvaltılarında demli çay içmemelerini tavsiye ederek, demli çayın iş verimini düşürdüğünü söyledi. Koç, demli çayın, vücutta demir emilimine neden olarak kansızlığa yol açtığını belirtti.

YEŞİL ÇAY YA DA IHLAMUR İÇİN

Koç, "İlköğretim öğrencileriyle özellikle çalışan kadınların sabah kahvaltısında demli çay içmeleri, onların ders ve iş başarıları açısından zararlıdır. Öğrencilerin henüz gelişimlerini tamamlayamamış olmaları, kadınların da aylık adet dönemleri nedeniyle kan kayıpları, demli çay içimiyle kansızlığa neden olur.

Halsizlik, yorgunluk, iştahsızlık, dikkat dağılımına yol açan kansızlıkta, öğrencilerde derslerde başarısızlığa, çalışan kadınlarda da iş veriminin azalmasına neden olur" dedi.

Koç, şöyle konuştu: “Çalışan kadınlar işyerlerinde demli çay yerine yeşil çay, ada çayı, ıhlamur gibi bitkisel çaylar içmelidirler."

Demli çay yasak!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yasaklar Diyarı

Yasaklar Diyarı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Çay

Çay

Çay içmek sıhhate, çay ikramı misafire, Çayı tarlasında yeşil görmek sevince, Kullanıma hazır kuru çay rızka delalet eder.Rüyada çay içmek iş ve aşk hayatınızda başarıya alamettir. Misafirlere çay doldurmak iyi haberler alacağınıza işarettir. Çayı devirip dökmek birtakım planlarınızın gerçekleşmiyeceğini belirtir . Misafirlere çay doldurmak iyi haberler alacağınıza yorumlanır. Başkalarına çay...
  3. Yasak Şehir

Yasak Şehir

Son İmparator filmini ilk kez 1987'de izlemiştim. Çin İmparatorluğu'nun son varisi Pu Yi'nin kişiliğinde, yüzyılın başından 1970'lere kadar Çin tarihinin kısa bir özetini de veren bu filmde en aklımda kalan sahne şu olmuştu: Küçük Pu Yi, Saray'da yaramazlık yapıp hizmetkarların elinden kaçarken, birden kendisini, altında dönüp durduğu sarı ipeklerle örtülü kapının dışında bulur. Dışarı...
  4. Yasak

Yasak

Yasak ama ; Sarıl bana ! Buna gerçekten ihtiyacım var
  5. o yasak bu yasak

o yasak bu yasak

Derste konuşmak yasak, Ağzımızımı bantlasak. Yemek yemek yasak, Midemize kilitmi taksak. Sınıfta kalmak yasak, Okuyup inekmi olsak. O yasak bu yasak, Vallahi arkadaşlar, Şu okuldan, BİR MENZUN OLSAK

Sayfayı Paylaş