gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

"Demode" ile Nalan

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

sanat dünyasında sevilen güzel parçalara imza atan şarkıcı Nalan yeni albüm ile severlerinin karşısına çıkacak yeni albümde yeni tarz yakalayan Nalan albümünde 9 parça seslendirecek.....

BEN HAZIMLI BİR SANATÇIYIM
    15'İNCİ SANAT HAYATINI DOKUZUNCU ALBÜM VE DOKUZ ŞARKI İLE KUTLAYAN NALAN, 'DEMODE' DE MÜZİK SEVERLERE YÜREĞİNDEKİ ŞARKILARI SUNUYOR. ŞİMDİYE KADAR ALBÜMLERİ ÇOK SATSIN DİYE KİMSELERLE POLEMİĞE GİRMEYEN NALAN, ALDIĞI KONSERVATUAR EĞİTİMİNİN KENDİSİNİ HAZIMLI BİR İNSAN YAPTIĞINI SÖYLÜYOR.

Nalan 'Demode' diyor

Müzik dünyasının vazgeçilmez ismi Nalan, sanat hayatının 15'inci yılını dokuzuncu albümü ile kutladı. Dokuz şarkının yer aldığı 'Demode' albümünde tüm yüreğini ortaya koyan Nalan, bugüne kadar her biri diğerinden başarılı olmuş sekiz albüm ile müzik dünyasının kalbini kazanmış ve hit olmuş şarkılara imza atmıştı. Bu albüm ile farklı bir çalışma yapan Nalan, 'Bu albüm benim için her albümümde olduğu gibi çok kıymetli ve değerli. Çok beğenerek dinlenecek duygu yüklü bir albüm oldu' diyor. 'Demode' albümünde yer alan iki şarkının sözleri Nalan'ın ablası Füsun Tokyürek'e ait. Albümün aranjörlüğünü Berkay Demiralp ve Özgür Yedievli yaptı.

Yeni görünümü ile dikkat çeken İTÜ Türk Musikisi Devlet Konservatuarı mezunu olan Nalan, 'Ben gündeme gelmek için bugüne kadar polemiğe girmedim. Albüm çok satsın diye de kavga etmedim. Konservatuar eğitimi beni hazımlı bir sanatçı yaptı. Ben hazımlı bir insanım' diyerek başarının kolay kolay elde edilemeyeceği gibi yok da olmayacağını söylüyor. Yeni albümle birlikte yeni imajıyla da sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanan Nalan'ın fotoğraflarını Zeynel Abidin Ağgül çekti. Nalan, iki yıl aradan sonra özellikle 2009 yılında 9'uncu albümünü 9 şarkı hazırlayarak çıkartmasını ise, '9 benim uğurlu sayım. Uğuruna çok inanıyorum. Bu albüm de bana çok uğurlu gelecek' diyerek açıklıyor.

"Demode" ile Nalan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nalan - Affet

Nalan - Affet

Benim derdim senle değil kendimle Yüreğimle yeminimle Benim derdim senle değil gecemle Ah cehennem gecelerle Yıllar yaksada gördükçe resmiNİ Yıllar sussada andıkça ismiNİ Affet yanıyorum affet Hataları affet isyanımı affet Affet ağlıyorum affet Bir günaha mahkum kaderimi affet Yaşıyorum dargın bana yarınlar Küskün bana ah yarınlar Biliyorum neden suçlu çizgiler Yüzündeki yorgun...
  2. Dodge Demon  Resimleri

Dodge Demon Resimleri

demon resimleri
  3. Nalan-Demode 2009

Nalan-Demode 2009

1. Yaralıyım 2. Söz Verdik 3. Mnyk 4. Aramadın 5. Çiçekler Açar 6. Demode 7. Gönül Hikayesi 8. Mnyk - Oryantal 9. Söz Verdik - Gitar Versiyon
  4. "demode" Nalan Akşam Keyfinde

"demode" Nalan Akşam Keyfinde

kanal 1 de yayınlanan herakşam canlı performans sergilenen programıj buakşam ki konukları Of Aman Nalan ve Erol Günaydın..... KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ! KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ YİNE DOPDOLU! 15. sanat hayatını dokuzuncu albümü Demode’yle kutlayan Türk Pop Müziği’nin güçlü yorumcusu Nalan ile sanat camiasının usta duayeni Erol Günaydın 16 Mart Pazartesi akşamı Kenan...
  5. Nalan demode albümü ile sizlerle arkadaşlarım

Nalan demode albümü ile sizlerle arkadaşlarım

01. Yaralıyım 02. Söz Verdik 03. Mnyk 04. Aramadın 05. Çiçekler Açar 06. Demode 07. Gönül Hikayesi 08. Mnyk (Oryantal) 09. Söz Verdik (Gitar Versiyon)

Sayfayı Paylaş