gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Demokrasi Ne Demektir ?

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

demokrasi nedir demokrasi ne demektir

Sık sık kullanılan demokrasi kelimesinin anlamını tam olarak biliyor musunuz melekler :) Hemen hatırlatalım size :tik:

Demokrasi: tüm üye veya vatandaşların, organizasyon veya devlet politikasını şekillendirmede eşit hakka sahip olduğu bir yönetim biçimidir.

Demokrasi Ne Demektir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ne demek???

ne demek???

about ne demek about ne demektir has a spectacular aura about..........ne demek????benim ingilizcem yokki.....kalplerimin yaninda var da.....merak ettim.....ingilizce yazilar kaldirilsa ne iyi olur........hem bilmemek ayip degil ogrenmemek ayip...dime....)))
  2. medya nedir? demokrasi nedir?

medya nedir? demokrasi nedir?

medya nedir?demokrasi neye denir?
  3. Demokrasi Ne Demektir?

Demokrasi Ne Demektir?

demokrasi, nedir, ne demektir, anlamı, açıklaması, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Seçime sayılı günler kala seçim propagandaları gırla gidiyor.Her yerde parti arabaları anonslarla halka kendilerini ifade etmeye çalışıyorlar.Tabi parti başkanları da tvlerden evlerimize konuk olup vaatler veriyor,sürekli demokrasiden bahsediyorlar.Peki demokrasi tam olarak...
  4. demokrasi nedir?

demokrasi nedir?

demokrasi nedir? demokrasi kelimesinin açıklamasını yazarsanız çok mutlu olurum.
  5. Bonzai Nedir, Ne Demektir?

Bonzai Nedir, Ne Demektir?

bonzai nedir, bonzai ne demektir, bonzai hakkında Sevgili melekler, son günlerde ne yazıkki pek çok gencin ölümüne sebep olan ve ismini yeni yeni duyduğumuz bonzai nedir, insan sağlığını nasıl etkiler sizlere bilgi veriyoruz... Uyuşturucu madde içerikli olan ve kullanımı esnasında insan metabolizmasına çok zararları dokunan Bonzai tamamen uyuşturucu maddeden ve bazı bitkilerin...

Sayfayı Paylaş