gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

Denemek

Konu, 'C-D' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Yanılgı ve hataya düşmemeye, tedbirli olmüyü delalet eder.

Denemek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şansımı Denemek İstiyorum

Şansımı Denemek İstiyorum

Google hep gördügüm ama hiç merak etmedigim bir buton
  2. Mangalda Muz Denemek İster misiniz ?

Mangalda Muz Denemek İster misiniz ?

muzlu tatlı muzlu tatlılar Sevgili melekler, Survivor 2012 başından beri izlerken hep şu közde pişirdikleri muzun tadını merak ettim durdum. :) Tabi söylediklerine göre o muzların cinsi bizim yediklerimiz gibi değilmiş, tatsızmış, ancak közlenince yenebiliyormuş. Bu düşünceyle yaptığım araştırma beni muzlu tatlılar kategorisine sokabileceğimiz mangalda muz tarifine götürdü. Buyrun deneyin...
  3. Golden Rose'dan Çatlayan Oje Denemek İster misiniz ?

Golden Rose'dan Çatlayan Oje Denemek İster misiniz ?

golden rose çatlayan oje golden rose çatlayan oje nasıl sürülür Sevgili melekler, tırnak süsleme çeşit çeşit modellerle birkaç sezondur hayli ilgi görüyor, biliyorsunuz. Kozmetik firması Golden Rose da tırnak süslemeye alternatif çatlayan ojeyi piyasaya sürdü. 25 Tl ödeyerek sahip olacağınız Golden Rose çatlayan oje bu yazın yeni trendi olacak gibi. :D:D Dünya kadınlarının tercihi yerli...
  4. Çikolatalı Marmelatlı Puf Denemek İster misiniz ?

Çikolatalı Marmelatlı Puf Denemek İster misiniz ?

Bu konu; çikolatalı marmelatlı puf tarifi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, çikolata sevenleri ziyadesiyle memnun edecek harika bir tarifle sizlerleyiz. Kendi ellerinizle yapacağınız bu tarifle çikolatanın eşsiz lezzetine eşlik eden marmelatın tadına varacaksınız. Misafirleriniz karşısında da övgüler alacağınız bu özel tarif için hemen malzemelerimize geçiyoruz......

Sayfayı Paylaş