gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Denemeye ne dersiniz???

Konu, 'Çöplük' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Denemeye ne dersiniz???

anaaaaa bakarken korktum la bide deneyecem yok yav başka

Denemeye ne dersiniz??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. deri nedir??

deri nedir??

Vücudumuzun en büyük organı olan deri; dokunma organıdır. Kişi dokunmayla; basınç, sıcak, soğuk ve acıyı algılar.Dokunmayla eş seçer. Altderide bulunan sinir uçlarına bağlı duyu cisimciklerinin kimi dokunmayı, kimi basıncı, kimi sıcağı, kimi soğuğu, kimi acıyı alır. Geniş yüzeyi ve büyük duyarlığıyla deri vücudumuzun dış etkilerden korunmasını sağlar. Bu nedenle derinin bakımı ve korunması...
  2. Ne Dersin ?

Ne Dersin ?

Sarılsam şöyle sımsıkı .. İçimi döksem biraz, rahatlarım belki .. Dinler misin beni ? Ağlarsam darılmak yok ama .. Kıyamazsın bilirim, bu seferlik izin ver .. Kalemimin ucuna dizildi cümleler .. Ve orada kaldı .. Tıpkı beynimden süzülüp, dilimin ucuna takılanlar gibi .. Onlar da oraya hapsoldu tarafımdan .. Susmak, kabullenmek sayılır ya bazen .. Susuyorum ben de, "...
  3. Denemeye dewam

Denemeye dewam

Bu sefer oldi galibim...
  4. Derimiz Neden Yaşlanır ?

Derimiz Neden Yaşlanır ?

yaşlanmak, derimiz nasıl yaşlanır, yaşlanmak, resimleri, hakkında bilgiler için yazımıza buyrun arkadaşlar. hepimiz bir gün yaşlanacağız melekler. ne güzelliğimiz kalacak ne fit vücudumuz. derimiz kırışacak buruş buruş olacağız. ne kadar botoksdur yüz gerdirmektir yapılırsa yapılsın bu sondan kaçınılamaz. peki neden derimiz yaşlanır? işte bu sorunun cvbı için yazımıza buyrun...
  5. Bu Erkeklerin Derdi Ne?

Bu Erkeklerin Derdi Ne?

Erkeklerin hepsini genellememek koşuluyla bir konuya kafamı çok takıyorum. Bu erkek milleti neden aç gözlü? Sorun erkekte mi yoksa kadında mı, hala çözmüş değilim. Çok güzel eşi olan da aldatıyor, çok seven de. Tek gecelik ihanetleri aldatmadan saymayan pek çok erkek tanıyorum. Erkekler neden aldatıyor? Bir erkek aldatmaya neden ihtiyaç duyar? Erkekleri ihanete iten sebepler neler? Kadın...

Sayfayı Paylaş