gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Denetçinin görevleri nelerdir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım bir denetçinin ( denetçi olarak seçildim de ) kanuni olarak görevleri nelerdir yani her 3 ayda bir defterleri incelemesinin ve faturaları kontrol etmesinin yanı sıra ne gibi görevleri vardır.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Denetçinin görevleri nelerdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Denetçi

Denetçi

Casusluk yapmaya, insanların ırz ve namusu hakkında söz söylemeye ve haram yemeyi meslek edinen kimseye delalet eder.
  2. Denetçi Nedir? Görevleri Nelerdir?

Denetçi Nedir? Görevleri Nelerdir?

denetçi nedir ne demektir görevleri nelerdir ne iş yaparlar sorumlulukları ile ilgili bilgiler burada melekler Anonim şirketlerde genel kurul tarafından seçilen,şirketin hesaplarını kontrol altında tutan bir veya birden fazla denetçiler bulunur melekler.Bu denetçilerin görevleri ise kanunda şöyle sıralanmaktadır; a. Yönetim kurulu üyeleriyle iş birliği ederek bilânçonun tanzim şeklini...
  3. valeyboldaki hakemlerin görevi nedir?

valeyboldaki hakemlerin görevi nedir?

lütfen birisi bana veleyboldaki hakemlerin ne iş yaptığını görevlerinin neler olduğunu yazabilir mi çooook teşekkür ediyorum melekler mekanını seviyorum :)))
  4. meclis başkanının görevi nedir

meclis başkanının görevi nedir

meclis başkanının görevi nedir bu konuda kim bilgiliyse bu sayfadan bildiklerini yazsın lütfen:S
  5. Acaba Valinin Görevleri Nelerdir

Acaba Valinin Görevleri Nelerdir

Merhaba size bir sorum olacak her yerin bir valisi var bir de belediye başkanı var ha birde kaymakamı var peki bunların içinde vali olan ne iş yapar yani Valinin Görevleri Nelerdir biliyorsanız yazar mısınız?

Sayfayı Paylaş