gebe
  1. CarameL

CarameL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

DeneyeLim bakaLım:]

Konu, 'Deneme Odası' kısmında CarameL tarafından paylaşıldı.

nasıLsınız arkadasLar;):)

2. hülyam

hülyam Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar

3. yakamoz10

yakamoz10 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    3
    slm melekler ben aranıza yeni katıldım

DeneyeLim bakaLım:] konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bakin Bakalim...

Bakin Bakalim...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Anlat bakalım!!!

Anlat bakalım!!!

TELEVIZYONDA YAPILAN ANLAT BAKALIM YARISMASINDAN kelime: mini etek erkek: hani sen hep giyersin de, ben sana giyme derim ya.. kiz : don! topluluk: ohaaaaa! kelime: Sümüklü böcek erkek: hani bi hayvan var spiral seklinde bi kabugu var. kiz: salyangoz erkek: hah ona çok benziyor,ama sen nezle olunca ne akar burnundan kiz: sümük erkek: evet evet bu salyangoz benzeri...
  3. buyurr bakalım ...

buyurr bakalım ...

Kızlar size üç beş tane zeka sorusu buyrun canınız sıkıldıkca ugrar çözmeye çalışırsınız. (hatta itiraf edim bı ikisini bende hala çözemedim :s çok zor ama ....) Kaç üçgen, kaç dörtgen ? 500 metrelik tarla Babası Sezai’yi bir tarlaya götürür. "Sana 500 metrelik bir ip veriyorum. Bu iple çevireceğin dörtgen şeklindeki tarla parçası senin olacak" der ve gider. Sezai hemen...
  4. Şarkı sözleriyle konuşma oyunu hadi deneyelim

Şarkı sözleriyle konuşma oyunu hadi deneyelim

Evet arkadaşlar şarkı sözleriyle konuşmayı deniyoruz nasıl derseniz örnek veriyorum Yıldız Tilbe- seni o sanmıştım Hande Yener - üzgünüm o kadın ben degilim Çelik - afedersin İzel - eyvallah

Sayfayı Paylaş