gebe
  1. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    498
    Ödül Puanları:
    63

Deneyin sonucu size söyleyeyim

Konu, 'Zeka Soruları' kısmında *EYLÜLMEHMETUTKU* tarafından paylaşıldı.

Çöldesiniz ve yanınızda aşağıdaki hayvanlar var: Aslan, İnek, At, Koyun ve Maymun Çölden kurtulabilmek için hayvanlardan birini bırakmanız gerekiyor.Hangisini bırakırsınız? (İstediğiniz mantığı kullanabilirsiniz ama hangi hayvanı ne zaman bıraktığınızı bir yere not edin) Geriye 4 hayvan kaldı.
    Çöl ateş gibi yakıyor! Kilometrelerce uzanıyor. Her yerde kum var. Bir başka hayvanı daha bırakmanız gerekiyor. Hangisini bırakırsınız?
    Geriye 3 hayvan kaldı. Yürüdünüz, yürüdünüz, yürüdünüz. Sıcak, sıcak, sıcak. Felaket! Aradığınız vaha kurumuş! Bir hayvan daha bırakmaktan başka çareniz yok.
    Geride 2 hayvan kaldı. Uzun sıcak bir yürüyüşten sonra ilerde çölün bittiğini görebiliyorsunuz. Fakat ne yazık ki çölden sadece bir hayvan ile çıkabilirsiniz. Hangisini bırakıp hangisini yanınıza alacaksınız?Cevaplarınızı bana bildirim sonucu söyleyeyim size.....

2. bitanesi

bitanesi Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    497
    Ödül Puanları:
    93
    ben önce koyun sonra maymun sonra aslan sonra atı bırakırım inekle çıkarım nede olsa sütü lazım

3. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    valla ben birsey anlamadimki....

4. bitanesi

bitanesi Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    497
    Ödül Puanları:
    93
    eeeeeeeee eylül şimdi ben ne oldum:S

5. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Konunu ilgili yere taşıdım eylül :D:D
    Ben bir deve alayım yoluma bakayım hahaha

6. *EYLÜLMEHMETUTKU*

Beğenilen Mesajlar:
    498
    Ödül Puanları:
    63

İnek:Temel ihtiyaçlarını temsil ediyo....herşeyden vazgeçiyorsun onlardan vazgeçemiyorsun Kısaca, yaşamda zorluklarla karşılaştıkça bunlardan birini feda ederiz. Son hayvan, diğer her şeyi kaybetme pahasına tutunduğunuz varlığı simgeler...

7. *EYLÜLMEHMETUTKU*

Beğenilen Mesajlar:
    498
    Ödül Puanları:
    63
    Titanım senin için devede koyardım bileydimmmmm:)
    Kızlar cevaplar aşağıda......

Bu cevaplar Japon kaynaklarından alınmıştır.
    Çöl zorlukları simgeler.
    Hayvanlar ise. . .
    Aslan = Gurur
    Maymun = Çocuklarınız
    Koyun = Arkadaşlar
    İnek = Temel ihtiyaçlar
    At = Hırslarınız.
    Kısaca, yaşamda zorluklarla karşılaştıkça bunlardan birini feda ederiz. Son hayvan, diğer her şeyi kaybetme pahasına tutunduğunuz varlığı simgeler...

8. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Keşke hemen yazmasaydın, herkes tercihlerini belirtseydi sen de birkaç gün sonra yorumunu yapsaydın, şimdi kopya çekecekler hahaha

9. *EYLÜLMEHMETUTKU*

Beğenilen Mesajlar:
    498
    Ödül Puanları:
    63
    sabırsızım titanım napem.....

Deneyin sonucu size söyleyeyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ben nededim sizde deneyin!!!

ben nededim sizde deneyin!!!

Arkadslar ben dün aksam denedim mükemmel bi yüz temizleyici ve tonik görevini tamamlayan bi maske önericem sizlere.!!!biraz pudrayla bir iki damla limonu krem haline getirin ve yıkanmıs cildinize sürüp kuruyana kadar bekleyin.Daha sonra ellerinizi ıslatarak yavasca yıkamaya baslayın sonra yüzünüzü ovalayın ve yüzünüz kurumaya basladıkca ölü hücreler ortaya cıkacaktır ve cilt temizleyici bir...
  2. İŞte sevginin güçü (sizde deneyin)!!!!!!

İŞte sevginin güçü (sizde deneyin)!!!!!!

Sevginin gücünü ölçmek mümkün tabi böyle net göremezsiniz ama düşünün ve mantığınızla uyuşacağını görün.:) Küçük bir kız çocuğu bir gün kederli ve üzüntülü bir insana sevgi ile bakar. Küçük kızın sevgi dolu bakışı kederli olan kişinin içinde güzel duygular uyandırır. Adam bu duyguların etkisiyle daha önceden kendisine hediye almış bir arkadaşını arayıp teşekkür eder. Arkadaşı böyle bir...
  3. sizce sonuç ne

sizce sonuç ne

arkadaşlar merhaba herkeze ben bugüm üye oldum. ama acil istediğim bi cvb var deneyimli arkadaşlardan.... bugün adetimi üzerinden 6 gün geçti,2 gün önce test yaptım tek çıktı diğeri silik çıktı. göğüslerim aşırı derecede ağrıyor,kasığımdada şişkinlik belirtisi hissediyorum. baş ağrım ve yorgunluğum oluyo acaba hamilemiyim yoksa psikolojikmi bide son olarak eklemek istediğim grib oldum için...
  4. İlginç Mutfak Önlüğü Tasarımları Siz de Deneyin

İlginç Mutfak Önlüğü Tasarımları Siz de Deneyin

mutfak önlüğü tasarımları mutfak önlüğü modelleri El işi yapmaktan, artık kumaşlar ya da parçalardan birşeyler üretmeyi kendine hobi edinenlerdenseniz şimdi paylaşacağımız mutfak önlüğü tasarımları çok hoşunuza gidecek melekler :) Tamamen hayal gücüne dayalı olarak yapılan bu çalışmalarda eskimiş kotlar, kumaş parçaları, kurdeleler ve inanılmaz şirinlikte figürlerle harika mutfak önlükleri...
  5. Sizce test sonucu nedir ???

Sizce test sonucu nedir ???

Merhaba, 21 günde bir adet oluyorum yumurtlama Döneminde eşimle düzenli iliskiye girdik adetime bir hafta var dayanamadım Predictor erken gebelik testi yaptim sizce bu test pozitif mi ???

Sayfayı Paylaş