gebe
  1. Gülümseme

Gülümseme Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

deniyorum öyleyse varım

Konu, 'Deneme Odası' kısmında Gülümseme tarafından paylaşıldı.

deneme denememe deneme yada denememe işte bütün mesele bu :)

2. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: deniyorum öyleyse varım
    anam ne deniyon sen

3. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0

evett ablam ne deniyosuun senn :)

4. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
  5. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    kızlar mc adminimiz deneme yaptı.gülümse adlı arkadaşımızın üyeliğinde sorun vardı.kendisine yeni üyelik verildi onun denemesi yapılıyordu.:):):)

deniyorum öyleyse varım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Özlüyorum Öyleyse Varım...

Özlüyorum Öyleyse Varım...

Özlüyorum öyleyse varım, hayattayım. Hayatın bize sunduğu olağanüstü nimetlerin farkındayım. Bu ne hoş yolculuk? İyi ki yola çıkmışım. Sonuç mutluluksa ve mutluluk bir yolculuksa pişmanlığa izin vermemeli. Asla pişman değilim. Şu kısa hayatımızda mutluluğu iyi ki ertelemedik. Birbirimizin yoluna çıkmakla ne de iyi ettik… Yüreğim böylesine bir sevgiyle doluyken ölümcül bir hastalığa...
  2. Öyle çok “sevdiğim” var ki...

Öyle çok “sevdiğim” var ki...

Öyle çok “sevdiğim” var ki... Çocukların gözlerini sevdim... İçimde huzuru, mutluluğu yaşattığı için... Dinmeyecek sanılan fırtınaları sevdim... Yaşamın her döneminde, savaşmam gerektiğini öğrettiği için... Başarısızlıkları sevdim... Başarıya giden yolu gösterdikleri için... Geceleri sevdim... Tüm günümü nasıl geçirdiğimi değerlendirme olanağı verdiği için... İnsanların sorunlarını...
  3. Öyle dertleri var ki!

Öyle dertleri var ki!

defne samyeli kanseri nasıl yendi sertap erener kanser sertab erener kanser filiz akın kanseri nasıl yendi arzum onan Gösteri dünyasının başka ünlüleri de çeşitli hastalıklarla boğuşuyor. İşte ünlülerin musdarip olduğu kimi örneğine az rastlanan kimi bir çok insanı etkisi altına alan hastalıklar. 1991 yılı Türkiye üçüncü güzeli olan Defne Samyeli, 2000'de rahim kanserine...
  4. niye öyle anlamıyorum görüşlernize ihtiyacım var kızlar

niye öyle anlamıyorum görüşlernize ihtiyacım var kızlar

neyse konuya girelimm ben fransadan turkıyeye gelin geldim neyse burda arkadaslıklar kurdum bi grup kız var birinide kendıme cok yakın goruyorum neyse ben hep onun yanına giderim otururuz konusuruz guleriz yani cok iyi gecer ve benım evde yalnız oldugumu bılırler ama ben bu kılzarı hep bırlıkte goruyorum bazen evlerde toplanıp kahve icerler gezerler turlamaya cıkarlar hıc benı...

Sayfayı Paylaş