gebe
  1. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

Deniz´e emanet ol !!!

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Ariza tarafından paylaşıldı.

Deniz yas tutuyor bugün,
    Mavi çehresine siyah peçesini çekmiş
    Ne dalga kalmış yüzeyde, ne bir titreyiş
    Deniz, senin için yas tutuyor bugün.

Rüzgâr bir yandan acı bir ıslık çalmakta
    Martılar deliye dönmüş,
    Veda çığlıkları atmakta,
    Bir sessizlik hâkim uçsuz bucaksız deryada
    Duyulan tek bir şey var;
    Adın fısıldanıyor tüm dudaklarda.

Bekle!

Koşuyorum yürüdüğün yollarda.
    Merak etme,
    Kavuşuruz bir gün olsa da sonunda
    Bu son hicran, son hasret, sonsuza uzayan yol,
    O güne kadar, ey sevgili,
    Denize emanet ol!

2. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    Kavuşuruz bir gün olsa da sonunda Bu son hicran, son hasret, sonsuza uzayan yol,
    O güne kadar, ey sevgili,
    Denize emanet ol!

çok duygulu ben bugun duygusala bağlandım galiba Mevlam hiç kimseyi sevdiğine hasret bırakmasın emeğine sağlık cnm...

3. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    aaaaaaaaaaaay emeğine sağlık

Deniz´e emanet ol !!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emanet..

Emanet..

Birine emanet bir şey bırakmak sırlarını ona açmaya, Kişinin kendi eşine emanet bir şey vermesi ve eşinin onu saklaması hamile kalmasına, aldığı emaneti iade etmesi halime kalmamasına, Emanet bazen insanoğluna, onun yaratılış gayesine; emanete ihanet etmmek kulluğun bilincinde olmamaya, ahdini yerine getirmemeye; emanete sahip çıkmak, İslam dininin prensiplerine göre tanzim edilen bir hayat...
  2. kutsal emanetler

kutsal emanetler

KUTSAL EMANETLER bugün kainatın efendisinin ölüm yıldönümü Bugün 8 Haziran... Miladi takvime göre Efendimiz (sas) Hazretleri’nin 632’de Medine’de vefat ettiği gündür. BİZİ BİZ YAPAN HAYAT KAYNAĞIMIZ GERÇEK SANATÇININ ESERLERİ blogcu.com
  3. Adın emanet dilim de

Adın emanet dilim de

ADIN EMANET DİLİMDE.. Çok güzel bir yazı okuduktan sonra sizlerle palaşmak istedim; umarım sizlerde beğenirsiniz... İki tesbih boncuğu arasında bir kalp kaç kez çarpar, sayamıyorum. "İkrar"ın sukutu oluyor suskunluğum… Az ve öz olan bir anlayışla ve kıbleye doğru bir bakışla Seni anıyorum. Andıkça çoğalıyor anlamların. Adın ki sonsuzluk... Adın ki ahd ve vefa... Evimdir dediğin...
  4. Allah'ın Emaneti

Allah'ın Emaneti

Hz.Ümm-i Süleym, gayet temiz ahlak sahibi bir hatun idi. Çocuğu vefat ettiği zaman, sabır ve metanetle bizzat kendisi yıkadı ve kendisi kefenledi ve bir tarafa bırakıp, komşularına dönerek: - Babasına haber vermeyin. Hz. Ebu Talha orada bulunmamaktaydı. Akşam eve döndüğünde, çocuğu sordu, hanımı: - Gördüğünden şimdi çok iyidir, der. Sonra yemek yediler, oturdular, birlikte oldular. Bir...
  5. bir süre yokum hepiniz allaha emanet olun canlar......

bir süre yokum hepiniz allaha emanet olun canlar......

kızlar bizim tayinimiz çıktı..yarın gidiyoruz...ne zaman yerleşir ne zaman net bağlarız hiççç belli değil..tekrar görüşene kadar hepiniz allaha emanet olun..banada dua edin inş hamile kalırım...inş isteyem herkes kalır...sizi özlicem...:cry::cry::cry:güle gülegüle güle

Sayfayı Paylaş