gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Deniz Akkaya'ya kızının babasından dava

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

deniz akkaya, kızı, bebeği, kızının babası, bebeğinin babası ve mahkeme haberleri burada arkadaşlar.

Deniz Akkaya ve kızının babasının arasında geçen olaylar Brezilya dizilerini sollar Melek'ler:D

Deniz Akkaya kızının babası Efe Önbilgin’in açtığı borç davasını kaybetti. Bugün'ün haberine göre, Mahkeme, Akkaya’nın Önbilgin’den cipinin taksitlerini ödemek için aldığı 67 bin lirayı ödemesine karar verdi.

Akkaya 3 yıl önce 150 bin euroya bir cip satın aldı. Ancak ünlü manken cipinin 67 bin lirasını ödeyemedi. Devreye giren Önbilgin Akkaya’nın hesabına 67 bin lira yatırırken dekonta, “Cipin borcunu kapatması için yatırıyorum” diye not yazdırdı.

"67 BİN LİRAMI İSTİYORUM"

Ancak iddiaya göre Akkaya bu sırada cipi sattı. Bunu duyan Önbilgin 67 bin lirasının kendisine geri ödenmesi için kızının annesine dava açtı.

Mahkeme, Deniz Akkaya’nın söz konusu 67 bin lirayı faiziyle ödemesine karar verdi.

Deniz Akkaya'ya kızının babasından dava konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Babalar kızları,kızları babaları hakkında ne düşünür?

Babalar kızları,kızları babaları hakkında ne düşünür?

0 yaşında Baba : Ne kadar da güzel. Şimdi bu küçücük şey benim kızım mı? Gözleri de bana ne kadar çok benziyor. Kızı : Bu gözlerini benden hiç ayırmayan adam babam olsa gerek. 5 yaşında Baba : Prensesim benim, güzel kızım. Söyle bakalım baban sana ne alsın? Kızı : En çok babamı seviyorum.Babam, niye annemle uyuyor?Hep benimle uyusun, başkasını sevmesin. 10 yaşında Baba : Gittikçe...
  2. Öz anne babasına dava açtı

Öz anne babasına dava açtı

ZOR GÜNLERİN BEDELİNİ İSTEDİ İstanbul'da 'Şiddetli geçimsizlik' nedeniyle boşanan öz anne-babası tarafından 11 aylıkken Çocuk Esirgeme Kurumu'na verilen Damla Demirçelik, başkalarının bakımına muhtaç kaldığını iddia edip, öz babası Levent Burul ile annesi Mine Kılıç hakkında 800 YTL nafaka davası açtı. MADDİ DURUMLARI İYİ Avukat Cuma Hamiş aracılığıyla açılan nafaka davası için verilen...
  3. Deniz Feneri'nden Baykal'a dava

Deniz Feneri'nden Baykal'a dava

Deniz Feneri Derneği, Deniz Baykal hakkında, yarın 1 milyon TL'lik manevi tazminat davası açacak. Deniz Feneri Derneği'nden yapılan açıklamada, CHP Genel Başkanı Baykal hakkında, ''uzunca süredir Almanya Deniz Feneri e.V. adlı dernekle ilgili iddiaları kullanarak, Türkiye Deniz Feneri'nin kişilik haklarına her fırsatta saldırıda bulunduğu'' gerekçesiyle tazminat davası açılacağı belirtildi....
  4. Babasının Kızı

Babasının Kızı

Güzel oyuncu Nehir Erdoğan babasına çok benizyormuş...... NEHİR ERDOĞAN'IN ZOR ANLARI ÜNİVERSİTEYİ BİTİRDİĞİ YIL BABASINI KAYBEDEN VE NEHİR ERDOĞAN, GÜÇLÜ DURMAYA ÇALIŞIRKEN GERÇEKLERİ KABUL ETMEMENİN YANLIŞLIĞINA DEĞİNDİ. Filiz Akın'ın Habertürk'teki programına konuk olan Erdoğan, 'Karakter olarak da fizik olarak da babama çok benzerim. Daha güçlü bir duruşum vardır. Daha içimde yaşarım,...
  5. özcan deniz dava açacak!

özcan deniz dava açacak!

O rolü kimsenin kolayca oynıyacağını sanmıyorum oynayan oyuncununda büyük tepkiler alacağını düşünüyorum bakalım bu sanatçı kim olacak? MÜNEVVER KARABULUT, 3 MART 2009'DA SEVGİLİSİ CEM GARİPOĞLU TARAFINDAN VAHŞİCE ÖLDÜRÜLMÜŞTÜ. Bu cinayeti dizi film yapmak için kolları sıvayan yapımcı Melih Göğebakan, Cem Garipoğlu'nun oynaması için Özcan Deniz'e teklif götürmüş. Özcan Deniz ise...

Sayfayı Paylaş