gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Deniz anası

Konu, 'C-D' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Kısmetle ilgili ufak, tefek pürüz ve engellerdir. Ölmüş denizanası hemen geçecek sorundur.

Deniz anası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dede

dede

Dede olduğunu görmek uzun ömre delalet eder.Rüyada dedenizi görmek, beklediklerinizin gerçekleşeceğini simgelediği gibi, güzel bir bebeğede işaret eder. Akıllı bir akraba veya dostunuzun tavsiyelerini dinleyerek, karşınıza çıkan engelleri aşacak, bütün sorunlarınızı halledeceksiniz.Rüyada dede görmek, büyüklerinizden birinin size yaptigi tavsiyeye uymadiginiz için onu kirmis oldugunuza, bir...
  2. deniz anası

deniz anası

F- Semostomidae L- Aurella aurita İ- Common jeily fish M- Medoza, Medüz, Deniz pıhtısı Morfolojik Özellikleri: Gövde disk şeklindedir. Bu diskin alt kısmında çok sayıda dokunaçlar (avlanma organları) bulunur. bunların üzerinde de çok sayıda mikroskopik kıllar vardır. Vücut jelatin yapısında olup, büyük çoğunluğunu su teşkil eder. Gövdenin etrafında bulunan siller hareketini...
  3. deniz

deniz

merhaba arkadaslar,ben 27.12.2010 tarihinde dusuk yaptim,ondan sonrada subatin 7 sinde adet gordum,daha ondan sonrada adet gormedim.idrar testi yaptim 3 defa ama negatif cikti ama yinede emin olamiyorum.sizce neden adetim gecikmis olabilir ve hamile olabilir miyim??(kasiklarimdaki nadir agrilar disinda bi belirti yok)sizzden cavap bekliyorum,tesekkurler:))
  4. anası kılıklı deyiminin anlamı ne

anası kılıklı deyiminin anlamı ne

yahu bana kaynanam anası kılıklı dedi araları pek iyi değil ama bu deyimin tam anlamı ne allaşkına küfür mü etti şimdi bana :S

Sayfayı Paylaş