gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Deniz Arcak - Ah Şu Cevapsız Sorular

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Ah şu cevapsız sorular Neden gelirler aklıma Labirent misali
    Sonsuz bir oyun sanki

Zor bir yarış
    Yokluğa haykırış
    Yanıt yok

Boşuna ararsın duyan da yok şimdi
    Vazgeçsen olmaz
    Bir yandan da kar yağar yollarına
    İzlerim seni

Sorma sorma hiç bilen yok
    Kaçma çaren yok
    Durma durma durma
    Dönüş yok teslim ol

Uyandım sabah olmuş
    Düş mü gördüm bilemem ki
    Düşlerim bilmece olmuş
    İstesem de çözemem ki

Deniz Arcak - Ah Şu Cevapsız Sorular konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deniz Arcak

Deniz Arcak

15 Temmuz 1968 tarihinde, hayatının ilk 18 yılını yaşayacağı Ankara’nın Bahçelievler semtinde doğar. Büyük kızları Canan’ın doğumundan 8.5 yıl sonra, aslında bir erkek evlat bekleyen Türkan ve Tuncay Arcak, ikinci çocuklarının kız olmasına ilk anda üzülmenin cezasını fena halde çekeceklerinden habersizdir o gün. Çünkü küçük Deniz, hiç de annesinin dizi dibinde oyuncak tencere ve bebekleriyle...
  2. cevapsız sorular

cevapsız sorular

Bu soruların birinin cevabın:crutch: verebilirmisiniz ?*? hadi bakalım Eğer bir şizofren diğer kişiliğini ölümle tehdit ediyorsa:smow:, bir rehinelik durumundan söz edilebilir mi?:bounce: Tabelacılar greve giderlerse, ellerindeki pankartlara bir şey yazabilirler mi? :bounce::nod::madgrin::yield::p:rofl::mosking::roll: Neden fare lezzetli kedi maması yoktur? :tea: Soyu tükenmekte...
  3. Deniz Arcak - Bırakın Beni

Deniz Arcak - Bırakın Beni

bırakın beni,aşkım yeni yıkamazsınız kurduğum hayalleri bırakın beni,görmez gözüm hiç kimseyi dönüşü yok geri... yaptım her şey bile bile şeytana uydum seve seve belki de bu en son şansım aşk denen oyunda bence hakkım var yaşamaya bırakın beni,aşkım yeni yıkamazsınız kurduğum hayalleri bırakın beni,görmez gözüm hiç kimseyi bırakın beni,aşkım yeni soramazsınız gönlüme hesabını bırakın...
  4. Manga - Cevapsız Sorular

Manga - Cevapsız Sorular

Birden Ay ışığını kesti Bir de Sen çok değiştin Yaşananlar hiç yaşanmamış gibi Söylenenler hiç söylenmemiş gibi Birde Sen karşıma geçtin Başka biri var, biri var dedin İnanamadım gittiğine,inanamadım gittiğine.. Ne sen baktın ardına ne ben Hep ayrı yollarda yürüdük Sustu bu gece, karardı yine ay Kaldı geriye cevapsız sorular Uyandığında onu ilk kim görecek Bıraktığım düşü kim büyütecek? Her...
  5. Cevapsız Ama Mantıklı Sorular

Cevapsız Ama Mantıklı Sorular

resimli mantık soruları resimli mantık soruları ve cevapları Her sorunun bir cevabı vardır elbet.Peki ya bu soruların cevapları nerde:D:D İşte sizlere birbirinden ilginç hayatın taaa içinden sorularla başbaşa bırakıyorum:ehi: *Neden bozulan otobüsün yolculari bizim otobüsümüze aktarildiginda onlara mülte...cilermis gibi bakariz? * Neden her gördügümüz haritada hemen Türkiye'yi bulmaya...

Sayfayı Paylaş