gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Deniz Arcak - Veda

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Yenildim bittim Ansızın bitirdin Bir heves uğruna
    Sen seni benden ettin

Yalvarmam asla
    Bağlanmam asla
    Bitsin artık bu son veda
    (Bitti diyorsan bitsin elveda)

Deniz Arcak - Veda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deniz Arcak

Deniz Arcak

15 Temmuz 1968 tarihinde, hayatının ilk 18 yılını yaşayacağı Ankara’nın Bahçelievler semtinde doğar. Büyük kızları Canan’ın doğumundan 8.5 yıl sonra, aslında bir erkek evlat bekleyen Türkan ve Tuncay Arcak, ikinci çocuklarının kız olmasına ilk anda üzülmenin cezasını fena halde çekeceklerinden habersizdir o gün. Çünkü küçük Deniz, hiç de annesinin dizi dibinde oyuncak tencere ve bebekleriyle...
  2. Deniz Arcak - Yok Artık

Deniz Arcak - Yok Artık

Her sevginin sonunda göz yaşımı olacak Ayrılığın ateşi hepmi beni yakacak Tükendim sevdanın uçurumlarında Sarıldım sevgi diye boşluklara Yok artık sevmek yok artık sevişmek Çılgınca bağlanıp acı çekmek Yok artık sevmek yok artık sevişmek Çılgınca bağlanıp acı çekmek
  3. Deniz Arcak - Elveda

Deniz Arcak - Elveda

yenildim gittin ansızın bitirdin bir heves uğruna sen seni benden ettin yalvarmam asla bağlanmam asla bitsin artık bu son veda yalvarmam asla bağlanmam asla bitti diyorsan bitsin ELVEDA...
  4. Deniz Arcak - Bırakın Beni

Deniz Arcak - Bırakın Beni

bırakın beni,aşkım yeni yıkamazsınız kurduğum hayalleri bırakın beni,görmez gözüm hiç kimseyi dönüşü yok geri... yaptım her şey bile bile şeytana uydum seve seve belki de bu en son şansım aşk denen oyunda bence hakkım var yaşamaya bırakın beni,aşkım yeni yıkamazsınız kurduğum hayalleri bırakın beni,görmez gözüm hiç kimseyi bırakın beni,aşkım yeni soramazsınız gönlüme hesabını bırakın...
  5. Deniz Arcak - Beyaz Vadi

Deniz Arcak - Beyaz Vadi

Beyaz vadinin tam ortasında Işık can verir aşkın ilk korkusunda Ben düşerim kaçış yollarına Gecenin mavi kapısı sana açılınca Dolaşıyor o deli gözlerin hep Ruhumun üzerinde Uzanıyor o günah duyguların Kalbime yine Denedim arama boşuna sevgilim Bize bu aşkın faydası yok Denedim arama boşuna sevgilim Bize bu aşktan hiç hayır yok

Sayfayı Paylaş