gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

Denİz baykal

Konu, 'Karikatürler' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

Denİz baykal konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deniz Baykal

Deniz Baykal

20 Temmuz 1938 yılında Antalya’da doğdu. Siyasetle Hukuk Fakültesi'nde öğrenciyken ilgilenmeye başladı.1959 yılında Hukuk Fakültesini bitirdi.1960’da Sosyal Bilgiler Fakültesi’ne asistan olarak girdi.1963’te doktorasını tamamlayıp, iki yıl ABD’de Colombia ile Berkeley Üniversitelerinde çalıştı. Öğrenci hareketleri ve SBF'deki öğretim üyeliği döneminde "sosyal demokrat" olarak tanınan...
  2. Deniz Baykal eşine ve kendine ait mal varlığını açıkladı

Deniz Baykal eşine ve kendine ait mal varlığını açıkladı

CHP lideri Deniz Baykal, Deniz Feneri davasını düzenlediği bir basın toplantısıyla değerlendirdi. CHP Genel Merkezi'nde düzenlenen toplantıda Baykal, Başbakan Erdoğan'ı yolsuzluklara gözyummakla suçladı. Deniz Baykal tarafından açıklanan mal beyanı şöyle; 1993 yılında kıdem tazminatı ile aldığı daire 1996 yılında aldığı bir daire(kızı ile ortak) 1983 yılında alınmış olunan 1412 m2...
  3. CHP Genel Başkanı Deniz Baykal Başbakan Erdoğan'ı düellloya çağırıyor

CHP Genel Başkanı Deniz Baykal Başbakan Erdoğan'ı düellloya çağırıyor

CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, AKP Genel Başkan Yardımcısı Dengir Mir Mehmet Fırat ile tartışmaya çıkmak üzere hazırlanan CHP Grup Başkan Vekili Kemal Kılıçdaroğlu'na 3 teklif verdi. "Fırat eğer tartışmayı benim mal varlığıma getirirse, sana yetki veriyorum. Benim adıma şu teklifleri yap" diyen Baykal, Kılıçdaroğlu'na Fırat aracılığı ile Erdoğan'a iletilmesi için şu 3 öneriyi...
  4. CHP Genel Başkanı Deniz Baykal: 360 derece miting yapıyoruz

CHP Genel Başkanı Deniz Baykal: 360 derece miting yapıyoruz

CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, İstanbul'da miting yapılacak yeterince meydan olmadığını ifade etti. Baykal, partisince Çağlayan Meydanı'nda düzenlenen mitingde yaptığı konuşmaya, ''Bu miting, alıştığımız mitinglerden değil. Arkamızda bir miting, sağımızda bir miting kalabalığı, solumuzda bir miting kalabalığı var. 360 derece miting yapıyoruz'' diye başladı. Baykal, İstanbul'un...
  5. Derya Baykal Bebek Elbise Modelleri Gel de Bunları Yeme

Derya Baykal Bebek Elbise Modelleri Gel de Bunları Yeme

Derya Baykal bebek elbise modelleri yazımızda Deryanın Dünyasından en güzel modellerle sizleri buluşturmak istedim. Kız bebek elbiseleri görünce kendimi alamıyorum. Hazır olsun el örgüsü olsun kız bebeklerini bir başka güzelleştiriyor elbiseler. Fırfırlı, rengarenk, desen desen motif motif kız bebek elbise modellerine bir de deryanın dünyasından bakalım. Uzman ellerden çıkan modellere eminim...

Sayfayı Paylaş