gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Deniz Baykal'ın yaptığı doğru herkesi kucaklamak gerekir

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

HERKESİ KUCAKLAMAK GEREKİR [​IMG] ÜNLÜ MANKEN TUĞBA ÖZAY, CUMHURİYET HALK PARTİSİ (CHP) GENEL BAŞKANI DENİZ BAYKAL'IN ÇARŞAFLI BAYANLARA PARTİ ROZETİ TAKMASIYLA İLGİLİ OLARAK, 'BAYKAL'IN YAPTIĞINI DOĞRU KABUL EDİYORUM' DEDİ.

Özay, Türkiye'nin bu yöndeki gerçeğinin inkar edilemeyeceğini belirterek, 'Türkiye'de bir çok etnik grup var, bir çok inanç var. Herkesi kucaklamak gerekir. Açık olmuş, kapalı olmuş önemli değil. Önemli olan insan ve aynı noktada buluşabilmek. Çelişki ve çatışma çıkarmak çok kolay. Yeter ki onları körüklemeyelim. İşte Atatürk din ve devlet işlerini bu yüzden birbirinden ayırdı. İnsanları, inanç ve yaşam şekilleri nedeniyle dışlayamazsınız. Ben Deniz Baykal'ın yaptığını doğru kabul ediyorum. Çünkü herkesi kucaklamak gerekir' diye konuştu.

Ünlü manken, eskiye oranla bir takım kavramların değiştiğini, bugün herkesin dilinde artık bir demokrasi olduğunu söyledi. Milliyetçiliğin de herkesin dilinde olduğunun altını çizen Tuğba Özay, 'Solcu da, sağcı da 'milliyetçiyim' diyor. Geçmişte sağ, sol çatışmaları olmuş. Halbuki bu topraklarda hepimiz kardeşiz. Hepimiz emperyalizme karşıyız. Dış güçlere karşı birlik olmalıyız. Sağcısı da, solcusu da, türbanlısı da, türbansızı da kardeşçe yaşamalı' ifadelerini kullandı.

Özay açıklamalarının sonunda, 'Ben de Helin Avşar gibi başbakan olacağım' diyerek güldü.
    Ünlü manken ayrıca, 15 şarkıdan oluşan bir albüm hazırlığı yaptığını, şarkılardan 2'sinin sözlerinin babasına ait olduğunu da açıkladı.

Deniz Baykal'ın yaptığı doğru herkesi kucaklamak gerekir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mustafa Sandal - Denize Doğru

Mustafa Sandal - Denize Doğru

bir nefes aldim hatirani ictim ardindan kimlere kandim biraktim seni yalniz basina bir nefes aldim hatirani ictim ardindan kimlere kaldim biraktin beni sen denize dogru gel gel ruzgar esince yel yel cabuk ol da gidelim dokulen yapraklari dikelim kis olur ben usurum durmam buralarda cabuk ol da gidelim sokulen yapraklari dikelim kis olur ben usurum kalmam buralarda __________________
  2. Deniz Baykal'ın Namazdaki Duası

Deniz Baykal'ın Namazdaki Duası

deniz baykalın ailesi deniz baykalın yaşı buyrun ben çok beğendim ve güldüm umarım sizde beğenirsiniz hanımlar:):) Deniz Baykal'ın Duasınıda ALLAH Kabul eylesin ne diyelim :D:D
  3. doğru giyinmeyi bilmek gerekir

doğru giyinmeyi bilmek gerekir

hamilelikte dar giymek giyinmeyi bilmek gebelikte dar giyinmek bebeğe zarar verirmi Nasıl giyinmeliyim,sütyen takmak zararlı mı,mini etek giymek zararlı mı,dar kot pantolon giysem bana bir zararı olur mu ? Bu ve benzeri kadınca giyim sorunlara kadınca cevaplar bulmaya çalışacağız hanımlar.Öncelikle şunu unutmayın,moda her ne kadar geçici yenilik olarak tanımlansa da siz siz olun size yakışanı...
  4. benden de bir bilmece herkese....

benden de bir bilmece herkese....

yapan satar.alan kullanmaz.kullanan görmez nedir bu?
  5. Deniz Seki - Herkes Kendi Yolunda

Deniz Seki - Herkes Kendi Yolunda

deniz seki herkes kendi yolunda deniz seki kopardık en sonunda Deniz Seki'nin 2011 yılında çıkardığı albümündeki tüm şarkı sözleri sadece Meleklermekanında. Herkes Kendi Yolunda Bir koza gibi ördük bu aşkı öyle nazlı Bir dua gibi gördük sevgimizi bazı bazı Üstüne titrerdik bir gün bitmesin diye Herşey değişti bir anda niye Bir uçtan sen çektin, bir uçtan ben çektim Kopardık en...

Sayfayı Paylaş