gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Deniz Çakır [ Yaprak Dökümü - Ferhunde ]

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

Deniz Çakır [ Yaprak Dökümü - Ferhunde ] konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaprak DökÜmü

Yaprak DökÜmü

Sebebim yoktu, kordonda yanlız yürümemin, Hava, kapalı ve rüzgarlı. Neden dışarıdaydım ? İnanın bende Bilmiyordum!... Deniz kenarındaydım ve sadece dalga sesi duyuyordum. Karanlık denizi de yutmuş, Ben ise gözlerimi dikmiş karşımdaki ağaçtayım. Sonbaharın gelmesini bekliyordu herhalde, Rüzgar ona darbe vurur gibiydi, Esintiden savruluyordu, bir oyana, bir bu yana... Sararmış yaprakları...
  2. Yaprak Dökümü

Yaprak Dökümü

Yaprak Dökümü Bütün hayatını beş çocuğuna iyi fikirler ve temiz ahlak vermeye adayan Ali Rıza Bey, bir haksızlığa göz yumması istenince kaymakamlık görevinden istifa eder. Kızı Necla da İstanbul’da üniversiteyi kazanınca, ailece İstanbul’a yerleşmeye karar verirler. Aileden kalma eski evin tadilatı, Leyla’nın üniversiteye hazırlık kursu, Necla ve Ayşe’nin okul masrafları derken Ali Rıza...
  3. Yaprak dökümü

Yaprak dökümü

Bütün hayatını beş çocuğuna iyi fikirler ve temiz ahlak vermeye adayan Ali Rıza Bey, bir haksızlığa göz yumması istenince kaymakamlık görevinden istifa eder. Kızı Necla da İstanbul’da üniversiteyi kazanınca, ailece İstanbul’a yerleşmeye karar verirler. Aileden kalma eski evin tadilatı, Leyla’nın üniversiteye hazırlık kursu, Necla ve Ayşe’nin okul masrafları derken Ali Rıza Bey’in emekli...
  4. Yaprak dökümü Deniz çakır resimleri

Yaprak dökümü Deniz çakır resimleri

deniz çakır kaç kilo deniz çakırın boyu çakır boy kilo boyu cakir boy Yaprak dökümü dizisinin karakterlerinden biri olan Ferhundeyi oynayan Deniz Çakır hayranları için kendisinin resimlerini paylaşıyoruz.
  5. Yaprak Dökümü 5 Eylül' de Başlıyor!

Yaprak Dökümü 5 Eylül' de Başlıyor!

yaprak dökümü ne zaman basliyor yaprak dokumu ne zaman basliyor dökümü eylül 2009 baslayacak başlayacak Severek izlediğimiz "Yaprak Dökümü" 5 Eylül Çarşamba günü Kanal D ekranlarında yeni bölümleriyle karşımızda olacak! Yeni sezon tanıtım filmleriyle seyirci üzerinde büyük merak uyandırmayı başaran dizi, yine Türkiye' yi çarşamba geceleri Kanal D ekranlarına bağlayacağa benziyor....

Sayfayı Paylaş