gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Deniz Çetin - Yalnızlık

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

İşte yine geliyor yine bitiyor Yalnızlık fidanlar aklımda Uykusuz geceler yine beni bekler
    Bu soğul odada
    Gidenler ah o gidenler
    Bir daha gelecek gibi gözükmezler
    Anılar ah o anılar
    Bir daha yaşanacak gibi gözükmezler

Ne olur yapma beni bırakma
    Yalnızlığı bana yaşatma
    Umutlandırma öyle bırakma
    Bırakma beni yine darda

İşte yine esiyor, yine savuruyor
    Yalnızlık rüzgarları saçlarımı
    Güneşsiz gündüzler yine beni bekler
    Bu kimsesiz şehirde
    Sevenler ah o sevenler
    Bir daha dönecek gibi gözükmezler
    Ümitler o ümitler
    Bir daha yeşerecek gibi gözükmezler

Deniz Çetin - Yalnızlık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çetin Tekindor

Çetin Tekindor

Gerçek Adı: Çetin Tekindor Doğum Yeri: Sivas Doğum Tarihi: 01.01.1945 Takma Adı : Sir, Doktor Onu Ünlü Yapan Ne? Seslendirdiği karakterlerle sesi hafızalarımıza kazındı. Ailesi: - Ödüllerinden Bazıları: 2006: 13.ÇASOD "En İyi Oyuncu" Ödülleri, En İyi Erkek Oyuncu (Babam ve Oğlum) 2005: 27.Siyad Türk Sineması Ödülleri, En İyi Erkek Oyuncu...
  2. Deniz Çetin - Unatır İnsan

Deniz Çetin - Unatır İnsan

Utanır İnsan Böyle Güzel Olunur mu? Onlar Nasıl Dudaklar, Utanır İnsan Böyle Güzel Olunur mu? Onlar Nasıl Gözler Vaay Vaay Vaay Aşk Beni Bekler Vaay Vaaayy...! Utanır İnsan Böyle Güzel Olunur mu? Onlar Nasıl Dudaklar, Utanır İnsan Böyle Güzel Olunur mu? Onlar Nasıl Gözler Vaay Vaay Vaay Aşk Beni Bekler Vaay Vaaayy...! Güneşin Alnında Rüzgar Saçlarında, Dalgaların Kaarşısında....
  3. Deniz Çetin - Sevme Kalbim

Deniz Çetin - Sevme Kalbim

Kalbim nasıl atıyorsun karşısında Tamam heyecanlısın bari bana bulaştırma Toplasan ikimiz bir adam etmiyoruz oğlum ama Sen de fırlamak istiyorsun benden dışarıya Biliyorum kalbim bunları anla Onun yaptıkları birşey ifade etmiyor Anlama, Anlama, Hadi gidelim buralardan, Hadi gidelim burdan Artık sevme sevme sevme Kalbim seni dinlemek bir hata Sevmiyor o beni bak anlasana Ama anlayamazsın...
  4. Deniz Çetin - Sev

Deniz Çetin - Sev

deniz çetin sev senin bana bu yaptığın sey varya dayanılcak gibi değil benim sana bu zafım olmasa ipler elinde olmazdı ne demek istersin bu bakışlarla söylede kurtulayım sert tasa çarptım bu sefer galiba ask arıyorum ellerim kollarım bağlı birşey yapamıyorum çok hoşlanıyorum o kaçtıkça ben kovalıycam galiba ga-li-ba. seviyorum.. oysa.. sev desen bana gülerek bir baksan bakışlarını...
  5. Deniz Çetin - Ankara

Deniz Çetin - Ankara

Evden çıkmamla yine Huzur dolarım bilmem niye Sana olduğu kadar değil de Yakışmaz mı güneş bu şehre Günbatımıydı karanfilde Ne güzeldik senle İşte ben ordayım ordayım ordayım Akşama doğru Tunalı''da İçerdik tayfayla Ben ordayım ordayım ordayım Ankara Dostlar etrafımda İyi ki var onlar hala Kral olsam neye yarar hayatta Beraber olmadıktan sonra

Sayfayı Paylaş