gebe
  1. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63

Deniz Demiröz - Her Şey Yalanmış (2011)

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında GREY tarafından paylaşıldı.

demir demiröz herşey yalanmış Demir demiröz, yeni şarkıları, 2011 albümü, albüm tanıtımı hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar.

Demir demiröz 2011 albümü ile sizlerle melekler.

Sanatçi: Deniz Demiröz
    Albüm Adi: Her Şey Yalanmış
    Yayin Tarihi: 2011
    Dosya Boyutu: 75.45 MB

Albümdeki Eserler 1. Aşığım Sana
    Söz & Müzik: Deniz Demiröz
    2. Sensiz Olmaz
    3. Söz Vermiştin
    4. Her Şey Bitti
    5. Cennetteyim Gülüm
    6. Kamçıla Bebeğim
    7. Yaşamak İstemem
    Söz & Müzik: Yavuz Çetin
    8. Yine Düştük Yollara
    Söz & Müzik: Nejat Yavaşoğulları
    9. Hiç Unutmadım Ki
    Müzik: Deniz Demiröz
    10. Herşey Yalanmış
    11. Speed More
    12. The Last Soldier
    13. Sadece Senin Olmak İstedim

Deniz Demiröz - Her Şey Yalanmış (2011) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bilmeseniz de bi şey kaybetmesiniz

Bilmeseniz de bi şey kaybetmesiniz

■ Her bireye eşit ölçüde toprak vermeye kalksak kişi başı en fazla 50 metre kare düşer. ■ Her birinsan ortalama olarak yılda 1140 telefon konuşması yapar; Ömrünün iki yılını telefon başında geçirir. ■ Dünyada en çok kullanılan isim Mehmet (Muhammed). ■ Eğer Çinliler önünüzden tek sıra halinde geçmeye başlasaydı bu sıranın sonu hiç gelmezdi. Neden? Nüfus artışı yüzünden! ■ Dünyanın...
  2. yalandan kim ölmüş demi

yalandan kim ölmüş demi

Padişahın biri: - "Bana yalan söyleyebilene bir küp dolusu altın vereceğim!" demiş. Yalancılar, hemen saraya koşuşturup başlamışlar yalana; 1.Yalancı: - "Bir kuş, aslanı kapıp yuvasına götürdü." Padişah: - "Bunun neresi yalan?" Kuş kartaldır, arslan da kuzu kadar minik bir yavru. Kaptı mı götürür tabii!" 2.Yalancı: - "Komsu ülkede bir eşeği kral...
  3. Deniz - Sevgiler Yalan Dünya

Deniz - Sevgiler Yalan Dünya

anlamıyor gönlüm ihanete anlam veremiyor gözümün bebeği ömrümün sebebi beni terkedip gidiyor sevgiler yalan bu dünyada dostluklar yalan sevdada hasretin yolunda gezenim beni üzeni sevmedim
  4. 2011'de Evlenen Ünlüler!

2011'de Evlenen Ünlüler!

2011 de evlenen ünlüler 2011 yılında evlenen ünlüler bu yaz yeni 2011de evlenen ünlüler, listesi, kimler, oyuncular, şarkıcılar, ile ilgili bilgiler burada melekler 2011 yılı pek bereketli geçti melekler :) Ünlüler dünyasında evlenen evlenene :) Umalım ki bu evliliklerin sonu hüsranla sonuçlanmasın diyerek en taze evlilik haberiyle listemize geçiyoruz :tik: Survivor'ın ünlü ettiği Gizem...
  5. Özcan Deniz Yalan mı Söyledi?

Özcan Deniz Yalan mı Söyledi?

özcan deniz wilma elles özcan deniz haberleri wilma elles haberleri Sevgili melekler, geçtiğimiz gün basında çıkan bir haberde Wilma Elles'in Özcan Deniz'in klibinde oynamak istediği ve sanatçının bu isteği kibarca reddettiği yazılmıştı. Ancak Elles bu iddiayı kesinlikle reddetti, ona göre Deniz yalan söylemiş... Özcan Deniz'in, "Wilma Elles beni arayıp 'Filminde oynamak...

Sayfayı Paylaş