gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Deniz - Gelmezsen Gelme

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

gelmezsen gelme notaları gelmezsen gelme notası nota deniz gelmee Kac kere yalvardim sana, gelemdin bana! Bu sevdanin atesinde ben yana yana!

Gelmezsen gelme aman, bana ne senin sevginden!
    Ayrilanlar gulmez, ama olmez derdinden...

Gelmiyorsun sevdicegim, ne yapayim ben?!
    Bu sevdanin atesinde yanayim mi ben ?!

Deniz - Gelmezsen Gelme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bekliyorum Gelmeni

Bekliyorum Gelmeni

Bekliyorum Gelmeni Sensizlik vuruyor gönlümün sahillerine… Sevdanı yudumluyorum buruk gün batımlarında… Kekremsi tadı yokluğunun dudaklarımda… Bekliyorum gelmeni sevda gözlüm… Zaman geçip gitmiyor ezip geçiyor sanki… Her saniye daha da acı veriyor sensizlik… Ağır ağır üzerime çöküyor gecenin karası Bekliyorum gelmeni gece gözlüm… Umut bu olmalı… Uzağımdayken de sevdanı devşirmek… Aşksın...
  2. Yalın - Gelme

Yalın - Gelme

duydumki cok pismanmissin gecen gözyasiyla dolmus sana deli gibi asikken tükettigin bu kalbe yan seni cok sevmistim inan sana gözü gibi bakarken kaybettigin askina yan seni canim bilmistim inan gelme bunca yilin ardindan dönme yeniden baslayamam son sözün hala rüyalarimda kalbim yorgun artik dayanamam yeniden baslamaya dönüsü yokki her hatadan gözlerde bitmisse yürekte aranmaz inan...
  3. Gelme sakin!!!

Gelme sakin!!!

forumsaati.net
  4. aklıma gelme...

aklıma gelme...

AKLIMA GELME,olacak iş değil bu tek çare ; Bu günüm sensin malesef ; ama lütfen yarınım olma ; Dünüm ol yarınlarım da olma Yarınlarımda sana lanetler okumayım acılarım için .Seni sorumlu tutmayım kalbime batan her dikenden.Sende rahat ol bende rahat olayım .Bağlama beni kendine yarın, gülme , gülümseme bile gözlerime bakarak . Bu kalp her nefes alışına hayran. Bu gün benim ol , yarın git...

Sayfayı Paylaş