gebe
  1. Ata1919

Ata1919 Forum Okuru

Deniz Gözlüm Seni Nasıl Unutsam?

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Ata1919 tarafından paylaşıldı.

ah seni nasıl unutsam [​IMG]

Deniz Gözlüm Seni Nasıl Unutsam? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Unuttum seni

Unuttum seni

Unuttum Seni Merhaba canim bak yine yaziyorum Seninle gezdigim yerlere hiç gitmiyorum Gözlerinin rengini bile hatirlamiyorum Bak sevgilim unuttum seni Hayata artik dört elle sariliyorum Artik sigara bile içmiyorum Sen ne kadar sevdin ki ben seveyim Bak sevgilim unuttum seni Rüyalarima bile girmiyorsun artik Hayalimdeki beyaz atli prens bile degilsin Seni bosa sevmisim geçen...
  2. Deniz Gözlüm

Deniz Gözlüm

Sen hep anlamsız gülerdin... Boş bakardın yüzüme Anlamazdın ki seni sevdiğimi Derin derin bakardım deniz gözlerine Sen anlamazdın, bakmazdın ki yüzüme Susardın, soluklanırdın yine Hüzünlenirdin bir an Ufak bir gülümsemeyle tazelerdin hüznünü hep Deniz gözlüm derdim sana Ama sen hiç bilmezdin Hep içime akıtırdım Duyarsın,duyarsında sevmezsin beni diye Çünkü, Çünkü sen denizleri...
  3. Deniz gözlüm . . .

Deniz gözlüm . . .

Gittuğun o yerlerde söle huzurda misun? Geride kalanların söyle farkında misun ? Atın beni denizlere vermeyun ellerine oyy Zaten hasret kalmış idum o deniz gözlerunee Gidup ta dönmemeye söyle yeminli misun? Dönüp te görmemeye dayanabilir misun? Ey göklerin yıldızi benim farkimda misun? Benden ayrı yaşamaya dayanabilir misun ? Atın beni denizlere vermeyun ellerine oyy Zaten...

Sayfayı Paylaş