gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Deniz hala Hüsnü'yü unutamamış

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Deniz Seki sevgilisi klarnet üstadı Hüsnü Şenlediri'ciyi hala unutamamış... [​IMG]

Deniz Seki, cezaevinde kendisini ziyarete giden erkek kardeşi Serkan Seki’yle kavga etti. İddialara göre bu kavganın nedeni, şarkıcının kardeşine “Düşündükçe Hüsnü’yü eskisinden daha çok sevdiğimi gördüm” demesi..

KOKAİN operasyonunda gözaltına alındıktan sonra Bakırköy Kadın Ceza ve Tutukevi’ne gönderilen Deniz Seki, geçtiğimiz hafta kendisini ziyarete giden erkek kardeşi Serkan Seki’yle kavga etti. İddialara göre bu kavganın nedeni de Hüsnü Şenlendirici... Cezaevine girdiği günden beri kardeşine, Hüsnü Şenlen-dirici’yi unutacağına dair söz veren Deniz Seki, kardeşine “Hüsnü’yü hâlâ deli gibi seviyorum” deyince kavga çıktı.SERKAN Seki, Deniz Seki’nin bu sözleri üzerine çileden çıktı. Kardeşiyle ziyaret saati boyunca tartışan Seki’nin, “Burada yapacak çok fazla bir şey yok. Düşün-mekten başka... Düşündükçe Hüsnü’yü eskisinden daha çok sevdiğimi gördüm” dediği söyleniyor. Ablasının bu sözleri üzerine çok sinirlenen Serkan Seki’nin de görüş süresince Deniz Seki’yle tartıştığı ve “O adamı unut dediği” konuşuluyor

Deniz hala Hüsnü'yü unutamamış konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eski sevgilimi hala seviyorum , yeni sevgilim de bunu biliyor ' dedi.

Eski sevgilimi hala seviyorum , yeni sevgilim de bunu biliyor ' dedi.

sevgilimi cok seviyorum eski sevgilimi seviyorum eski hala yeni sevgilim BU SÖZLER ORTALIĞI KARIŞTIRACAK! ZEYNEP DİZDAR : ESKİ SEVGİLİMİ HALA SEVİYORUM , YENİ SEVGİLİM DE BUNU BİLİYOR ' DEDİ. Zeynep Dizdar, eski sevgilisi Ümit Sayın hakkında yaptığı açıklamalarla bir ilke imza attı. İki yıldır yeni bir ilişkisi olduğunu belirten Dizdar, 'Ümit hayatımın en güzel dönemlerinde...
  2. atiye deniz hali hali hal şarkı sözü

atiye deniz hali hali hal şarkı sözü

atiye deniz hali hali hal şarkı sözü atiye hal sözleri şarkı sözü sözleri ice şihhat alebeddar elitlul hilvi alalallah elle ene mali şihhat aetini bosi dahilallah yeayni atini basi dahillallah hali hali hal meli meli mel hali hali hal meli meli mel hali hali hal meli meli mel hali hali hal meli meli mel sana ezelden hastayım yokluğunda yastayım sana ezelden hastayım yokluğunda yastayım...
  3. Hüsnü'yü anmıyormuş

Hüsnü'yü anmıyormuş

ünlü şarkıcı Deniz Seki'yi hapishane günlerinde annesi ziyaret etti..... ANNESİ DENİZ SEKİ'Yİ ZİYARET ETTİ! GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE SANATÇIYI ANNESİ GÜLER SEKİ ZİYARET ETTİ... Yüksek tansiyon hastası Güler Seki'nin doktorları, kızını ziyaret etmesinin sağlığını olumsuz yönde etkileyeceğini düşünerek izin vermemişti. Ancak Deniz Seki'nin kardeşi Serdar Seki, ısrarına daha fazla dayanamayıp...
  4. Konuştuğum kişi eski sevgilisini unutamamış

Konuştuğum kişi eski sevgilisini unutamamış

eski sevgilisini unutamayan erkek nasıl davranır eski sevgilisini unutamayan erkek merhabalar, biliyorum siteye erkek üye olamaz diyeceksiniz ama ben bir erkeğim ve büyük bir derdim var çok acı çekiyorum. son çare olarak sizlere sığınıyorum. lütfen yardım edin. sadece sormak istediğim birkaç şey var. ona cevap aldıktan sonra forumdan uzaklaştırın beni umrumda değil. ama lütfen en azından bir...

Sayfayı Paylaş