gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Deniz Kabuğundan Gece Lambaları

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

deniz kabuklarından neler yapılır gece lambaları deniz kabuğundan süsler kabuğundan neler yapılır gece lambası nasıl

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Deniz Kabuğundan Gece Lambaları

Çok hoşlar, deniz yıldızlı tabanı olanı çok beğendim. Ellerine sağlık canım.

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

valla bende beğendim çok güzeller banada fikir vermiş oldun evde deniz kabuklarım var onlardan bişeyler üretebilirim emeğine sağlık canım :)

4. deniz_ülke

deniz_ülke Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

yaratıcı ama güzel değil ne yazık ki...nde deniz kabuklarına bayılıyorum ve ev dekorasyonumda kullanmayı da çok istiyorum fakat renkleri homojen olmadığından bir araya geldiklerinde gözü yoruyorlar ve ortaya şık bir görüntü çıkartamıyorlar gibi geliyor...bilmiyorum siz nasıl değerlendirirsiniz arkadaşlar?
    fakat mudo'da deniz kabuğu imitasyonları var(sanırım zara home'da da gördüm) onlar mesela dekoratif olmuşlardı; özellikle banyo da kullanmak çok orjinal olur diye düşünüyorum...

Deniz Kabuğundan Gece Lambaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deniz Kabuklarından Gece Lambaları

Deniz Kabuklarından Gece Lambaları

deniz kabuklarından neler yapılır deniz kabuklarından neler yapılabilir kabuklarıyla yapılır el yapımı gece lambası lamba yapımı gece lambası
  2. Deniz kabuğundan çok şık gece lambaları

Deniz kabuğundan çok şık gece lambaları

Özellikle yatak odalarınız için ideal ve hoş görünümlü bu deniz kabuğundan gece lambaları çok hoşunuza gidecek bizler için denizden çıkmış işlenmiş ve evlerimize girmeyi bekliyor bu gece lambaları:)
  3. Deniz Kabukları

Deniz Kabukları

deniz kabukları deniz kabuğu Bazısı Japon evinin çatısı görünümünde, bazısı kaplan desenli, bazısı sarı, mor, bazısının içi de dışı da farklı... Deniz kabuklarından söz ediyoruz. Çoğu kez romantizmi çağıştıran deniz kabuklarından... Deniz kabuğu, mollusc adı verilen yumuşakçanın başka bir deyimle omurgasızların da dış iskeleti. Kabuk, kalsiyumdan oluşuyor. Hayvanların kanıyla deniz...

Sayfayı Paylaş