gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

deniz kabuklarından çok şık bir pano yapımı

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

deniz kabuklarıyla süsleme deniz kabuklarından süslemeler kabuklarından takılar pano süslemeleri kabukları ile süsleme Kendi ellerinizle topladığınız deniz kabuklarından çok şık bir pano yapmaya ne dersiniz?
    Yaz bitmeden kumsallara koşun... Her yaz kumsallardan bir sürü deniz kabuğu toplarız ya hani, işte size bunları değerlendirmek için güzel bir yöntem.
    Ahşap objemizi güzelce boyadıktan sonra iyice kurumasını bekliyoruz.
    Daha sonra bir parça ahşap tutkalını objemizin yaklaşık yarısına yakın bir kısmına sürüp güzelce yayıyoruz ve tutkallı kısımın üstüne kumumuzu döküyoruz.

Merak etmeyin kumu tatilden getirmenize gerek yok herhangi bir evcil hayvan malzemesi satan dükkandan kuş kumu satın alabilirsiniz.

Kumlarımız da iyice kuruduktan sonra süslemesi size kalmış.

Deniz kabuklarını küçük denizyıldızlarını dilediğiniz gibi yapıştırabilirsiniz.

Biraz kuru yosun ve birkaç fırça darbesiyle objemizi tamamlayabiliriz.

Unutmamanızı rica edeceğimiz küçük ama önemli bir ayrıntı, bu tür yükseltili objelerinizde mutlaka sprey vernik kullanın.

2. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Buna benzer bir sey yapmistim,benimki cerceveydi ve renkli tutkal kullanmistim boya yerine,kuruyunca ayni boya gibi duruyor.

3. aclya

aclya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    birsürü deniz kabuğum var denesem diyorum kaç zamandır fırsat yok:(

deniz kabuklarından çok şık bir pano yapımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yapımı çok basit bir o kadarda şık

yapımı çok basit bir o kadarda şık

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Deniz Kabukları çok güzeller

Deniz Kabukları çok güzeller

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. çok şıklar demi ama???

çok şıklar demi ama???

4. Deniz kabuğundan çok şık gece lambaları

Deniz kabuğundan çok şık gece lambaları

Özellikle yatak odalarınız için ideal ve hoş görünümlü bu deniz kabuğundan gece lambaları çok hoşunuza gidecek bizler için denizden çıkmış işlenmiş ve evlerimize girmeyi bekliyor bu gece lambaları:)
  5. Kazaktan çok şık bir çanta yapımı

Kazaktan çok şık bir çanta yapımı

Hanımlar kışlıklarınızı kaldırırken eskiyen kazağınızı ayırın.Çünkü size bir önerim var.Eskiyen yada artık giymekten sıkıldığınız kazaklarınızla çok şık bir çanta yapabilirsiniz.Adım adım yolları izleyin,uygulayın,dikin ve hoş bir çantaya sahip olun.İsterseniz minik kızlarınız içinde yapabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş