gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

deniz kirliliğinin önlenmesi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

deniz kirliliğinin nedenleri niçinleri ile birlikte denizlerin kirliliğine çözüm olabilecek öneriler hakkında yardım rica ediyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

deniz kirliliğinin önlenmesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Toprak KİrlİlİĞİ

Toprak KİrlİlİĞİ

1-Hızlı Nüfus Artışı - Toprak İlişkileri : Hızlı nüfus artışı çok sayıda sosyoekonomik ve politik sorunların ortaya çıkmasına yol açmanın yanında, yanlış arazi kullanma ve toprak kayıpları nedeniyle ekonomimize ve kalkınmamıza önemli etkileri olan sorunlar da yaratmaktadır. Diğer yandan hızlı nüfus artışı gereksinimlerin karşılanması açısından, üretim ve tüketim ilişkilerini de olumsuz yönden...
  2. Çevre Kirliliği

Çevre Kirliliği

çevre kirliliğini anlatan afişler hava toprak ve su kirliliğinin insan sağlığına etkilerini anlatan afiş Çevre Kirliliği Buraya kadar anlatmaya çalıştığımız maddesel döngüler, mikroorganizmalardan devasal ağaçlara, bulutlardan okyanus tabanlarına kadar doğanın her noktasında bir dengenin hakim olduğunu göstermektedir.Fakat bu maddesel döngü halkaları, çevre kiriliği ile tabir ettiğimiz...
  3. özürlülüğün önlenmesi

özürlülüğün önlenmesi

1- Evlilik basvurusu üzerine, gençlerin havale edilecegi ve saglikli bir evlilik birligi kurmak ve saglikli çocuklar yetistirmek üzere bilgilendirilecegi bu konuda yardimci olmak üzere çesitli saglik kontrollerinin yapilacagi genetik danisma merkezlerini içeren aile danisma merkezlerinin kurulmasi. 2- Anne adaylarinin temel saglik hizmetlerinden yararlanacagi ve desteklenecegi ana-çocuk...
  4. Deniz Kirliliği Neden Oluşur?Nasıl Önlenebilir?

Deniz Kirliliği Neden Oluşur?Nasıl Önlenebilir?

deniz kirliliği nedir nasıl oluşur neden oluşur nasıl önlenebilir ile ilgili bilgiler burada melekler Tadını ancak denemiş olanların bildiği ve unutamadığıdır şöyle bir boğazda gezinti yapmak melekler :) Ya da bir vapura atlayıp ver elini adalar deyip,marmaranın incileri adalarımızı tek tek gezmek :) Deneyenin unutamadığı ve bir daha yapmaya can attığı şeyler :) Ama ne yazık ki son yıllarda...
  5. dil kirliliği

dil kirliliği

dil kirliliği nedir?

Sayfayı Paylaş