gebe
  1. suskungüneş

suskungüneş Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Deniz kızları wallpapers*

Konu, 'Çöplük' kısmında suskungüneş tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 1 Nisan 2008
  2. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Deniz kızları wallpapers*

çok hoşlar emeğine sağlık canım.

Deniz kızları wallpapers* konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. deniz kızı

deniz kızı

Aşk hayatınızda birtakım hayal kırıklıklarına uğrayacaksınız.Rüyada deniz kizi görmek, hayalinizin tahakkuk etmeyecegine, bu yüzden fazla hayal kurarak sonunda hayal sükutuna düsmemeniz için biraz hakikati görmenize yorumlanir. Yarisi balik, yarisi insan olan deniz kizi efsanesi ancak bir hayalden ibaret oldugu için, rüyasi da ayni sekilde insanda hayal kirikligi ifade eder. Bu bakimdan rüyada...
  2. De- Kız İsimleri

De- Kız İsimleri

mevlevi isimleri tarihi kız isimleri Defne: yaprakları güzel kokulu, kış ve yaz yeşili kalan bir ağaç Define: gömülü duran değerli şeyler Dehan: ağız Delfin: bir tür yunus balığı Delistan: içinde çok çeşitli çiçek bulunan bahçe Demet: sapları bir araya getirilip bağlanan bitki ya da çiçek Demgüzar: ömür süren, zaman geçiren Demhoş: nefesi güzel kokan Demre: noel baba'nın doğduğu...
  3. De- Erkek Kız İsimleri

De- Erkek Kız İsimleri

De- Erkek İsimleri devrimci isimleri devrimci erkek isimleri isimler devrimcilerin fas Dede: ata, annenin ya da babanın babası Değer: yüksek nitelikleri olan kimse aykırı olmayan, layık Değmer: üstün yetenekleri olan kimse Deha: insan zekasının ulaştığı en yüksek nokta Dehna: kızıl kumun rengi dolayısıyla arabistan' da ıssız iller adıyla anılan bir çölün adı Dehri: çok bilgili kimse...
  4. msn de kız ısteme

msn de kız ısteme

Talipp: Slm... KızEvy: Slm... Hoş geldiniz. Talipp: MSN adresinizi oğlumdan aldım. KızEvy: Evet . Kızım söyledi. Bekliyorduk zaten Talipp: Sizin evde başka PC var mı? Hanımları da görüşmeye davet etsek KızEvy: Tabii ki. Bizim hanım online zaten. Kız da internet cafe de. Talipp: Ok... Kaynana34 konuşmaya katıldı Oğlananası konuşmaya katıldı Talipp: Hanımlar da geldi. Ben bizim oğlanı...
  5. Ben de İzmirliyim kızlar

Ben de İzmirliyim kızlar

Sezen Aksu'nun söylediği gibi , İzmirin kızları,bir elinde de cımbızları dişidir,anadır,efedir gidinin tatlı huysuzları...:)

Sayfayı Paylaş