gebe
  1. ahueda

ahueda Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28

Deniz otobüsünün kaptanı Habertürk'e konuştu

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında ahueda tarafından paylaşıldı.

Deniz otobüsü kacirildi haberi icin burdanda http://www.meleklermekani.com/guncel-haberler/201941-deniz-otobusu-kacirildi.html bakabilirsiniz meleklerim...
    İzmir - Gölcük seferini yapan Kartepe deniz otobüsünün kaptanı Habertürk TV’ye telefonla bağlandı ve şunları söyledi: "Çok detay veremeyeceğim. İzmit’ten kalktık. HPG tarafından gemi personeli, yolcusuyla beraber rehin alındı. Söyleyemeyeceğim istikamete doğru gidiyoruz. Silahlılar ve gemide bir miktar patlayıcı da var."

Deniz otobüsünün kaptanı Habertürk'e konuştu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ece de Deniz Seki için konuştu

Ece de Deniz Seki için konuştu

sanat camiasında ünlüler birbirleri hakkında bazen olumlu bazesnde olumsuz konuşurlar atar tutarlar fakatt Ece Gürsel Deniz Seki hakkında güzel şeyler söyledi...... 'DENİZ SEKİ KÜLLERİNDEN DOĞAR!' AKŞAM KEYFİ'NE KONUK OLAN MANKEN ECE GÜRSEL, DENİZ SEKİ HAKKINDA ÇARPICI AÇIKLAMALARDA BULUNDU. Deniz Seki'nin günlüğünde yazanlar hakkında konuşan Ece Gürsel, bu günlüğün 'fake' olduğunu...
  2. Deniz Seki Tahliye Olduktan Sonra İlk kez Konuştu

Deniz Seki Tahliye Olduktan Sonra İlk kez Konuştu

Yaklaşık 7 ay cezaevinde yatan Deniz Seki, cezaevinden çıktıktan sonra ilk kez konuştu: ** Arkadaşlar. Tam dokuz aydır mikrofunumdan ayrıyım. Şu an benim için çok önemli. Sizler de benim kadim dostlarımsınız. Sizleri şarkıyla kucaklamak istedim. ** Heyecanımı affedin ne olur. Yaklaşık dokuz aydır kamerealardan uzak yaşıyorum. Desteklerinizi hiç esirgemediniz. Hepinize çok teşekkür...
  3. Mustafa Ceceli Gel de Sen Konuş sözleri

Mustafa Ceceli Gel de Sen Konuş sözleri

Mustafa Ceceli Gel de Sen Konuş sözleri istiyorum sizden lütfen şarkının sözlerini yazın arkadaşlar.
  4. Mustafa Ceceli Gel de Sen Konuş şarkısı sözü

Mustafa Ceceli Gel de Sen Konuş şarkısı sözü

Mustafa Ceceli Gel de Sen Konuş şarkısı sözü Mustafa Ceceli Gel de Sen Konuş şarkı sözleri Az önce sizlere Mustafa Ceceli'nin oyun olmazdı aşkla adlı şarkısının sözlerini aktarmıştık, şimdi ise yine Mustafa Ceceli'nin Gel de Sen Konuş adlı parçasının sözlerini aktarıyoruz. Sen ne yaptın ki bu kalbe sahi beni tanımıyor Dil döküp ikna bile hiç bir şeye yaramıyor Sen ne yaptın ki bu kalbe...
  5. EbusSuud Efendi Halk Otobüsünde!

EbusSuud Efendi Halk Otobüsünde!

Bu konu; EbusSuud Efendi Halk Otobüsünde haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl dizisinin EbusSuud Efendisi halk otobüsdünde görüntülendi. Evet, yanlış okumadınız. EbusSuud Efendiyi canlandıran usta oyuncu Tuncel Kurtiz dün halk otobüsünde görüntülendi :) Bebek’ten Taksim’e gitmek için bindiği otobüste gazetecilerle karşılaşan usta oyuncu, “Ben her gün...

Sayfayı Paylaş