gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Deniz - Özle Beni

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

ayrılsada yollarımız sürmesede aşkım beni çıkmasada fallarımız
    ara sıra özle beni
    arasıra özle beni

öğütüldük ihanetle
    sevda bitti bu gurbetle
    gönlündeki merhametle
    ara sıra özle beni
    ara sıra özle beni

kavuşmayı dilesemde
    rüyalarda görsem seni
    gurbet ellerde ölsemde
    ara sıra özle beni
    ara sıra özle beni

öğütüldük ihanetle
    sevda bitti bu gurbetle
    gönlündeki merhametle
    ara sıra özle beni
    ara sıra özle beni(2)

Deniz - Özle Beni konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. benden de merhaba..........

benden de merhaba..........

slm ben gülçin 20 yaşındayım !!!!!
  2. Deniz Arcak - Bırakın Beni

Deniz Arcak - Bırakın Beni

bırakın beni,aşkım yeni yıkamazsınız kurduğum hayalleri bırakın beni,görmez gözüm hiç kimseyi dönüşü yok geri... yaptım her şey bile bile şeytana uydum seve seve belki de bu en son şansım aşk denen oyunda bence hakkım var yaşamaya bırakın beni,aşkım yeni yıkamazsınız kurduğum hayalleri bırakın beni,görmez gözüm hiç kimseyi bırakın beni,aşkım yeni soramazsınız gönlüme hesabını bırakın...
  3. Beden Dışı Deneyim

Beden Dışı Deneyim

Beden dışı deneyim (OBE - out of body experience) öldükten sonra ruhun yaşamına devam etmesi zihnin vücuda bağımlı olmadığını gösterir. İslam inancında da ölüm sonrası yaşam, kabir azabı ve benzeri inançlar öldükten sonra da tam bir bilinçlilik içerisinde olunduğuna kanıt teşkil edebilir. bu kavrama göre zihin bazı yönlerden bağımsız bir bütündür. Bu da zihnin ölümden önce vücuttan...
  4. Aşkın benden de öte

Aşkın benden de öte

Gördüğüm düşerin ömrü benden uzun Seni çok seviyorum mutsuzum Her şeyin bana inat görmüyor yüzüm rahat Çok özlüyorum huzursuzum Ben sana dayanamam Ayrı mı hiç duramam Gözlerinde gece olmuyor güneşi perdeliyor bakışın Hem sana ihtiyacım var Hem de bana delice Al beni bırakma hiç Bir an bile kendime Aşkın benden de öte bir yere gidemem ki Sen benim kalbimsin ya alma...
  5. Bende de PKO çıktı

Bende de PKO çıktı

Yahu bu pko tam olarak nedir bilgiler var mı arkadaşlarım bendede pko çıktı :S Yaşım 20 ve benim açık kan renginde kokulu akıntım olmuştu bu yüzden de annemle muayeneye gittik katın doğum uzmanının yazzanesine, ultrason sonucunda yumurtalarımdada kist çıktı ne yapacam ya ben. Antibiyotik verdi ama yinede korkuyorum. Cipro ve ornisid diye, lütfen bana yardım edin :S

Sayfayı Paylaş