gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Deniz seki’nin tutuklanma zararı 650 bin tl

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

DENİZ SEKİ’NİN TUTUKLANMA ZARARI 650 BİN TL..

Seki'nin tutuklanması, sanatçıya büyük maddi zarar verdi..

Seki’nin iptal edilen işlerden zararının yaklaşık 650 bin TL olduğu öğrenildi. 2 aylık konser iptallerinden 240 bin TL kaybeden Deniz Seki, rol alacağı reklamlarından da 250 bin dolar (422.500 TL) kayba uğradı. Reklam projesi için Deniz Seki yerine Deniz Akkaya ile anlaşma sağladı. Maldivler’de yapılan çekimlerde Haydar Dümen de rol alıyor.

Deniz seki’nin tutuklanma zararı 650 bin tl konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ataizi 650 Bin Ytl Yi Almadi..

Ataizi 650 Bin Ytl Yi Almadi..

Hande Ataizi Mardin'e gidip gelmekten bıktı. Önerilen serveti reddetti. 650 bin YTL’den oldu! Hande Ataizi başrolünü oynadığı ’Kara Kuvak’ dizisinin yeni sezonu için teklif edilen bölüm başı 50 bin YTL'yi kabul etmedi Hande Ataizi başrolünü oynadığı ’Kara Kuvak’ dizisinin yeni bölümleri için kendisine sunulan teklifi kabul etmedi. Bölüm başına 40 bin YTL alan ünlü oyuncu, 50 bin YTL’ye çıkan...
  2. Sinem Kobal 250 bin tl kazandı

Sinem Kobal 250 bin tl kazandı

BEYAZ’LA BAŞLAYAN GÖNÜL İLİŞKİSİ VE YENİ OYNADIĞI SİNEMA FİLMİYLE SON GÜNLERDE SIK SIK MAGAZİN GÜNDEMİNDE YER ALAN GENÇ OYUNCU SİNEM KOBAL, ANNESİ NURAY KOBAL İLE REKLAM FİLMİ ÇEKTİ. Bir deterjan firmasının 'Zamane Anneleri ve Kızları' ismini taşıyan 11 bölümlü reklam kampanyası için anlaşan anne kızın 250 bin TL aldıkları konuşuluyor. Bir yıllık reklam anlaşmasının ilk bölümü...
  3. Deniz Seki’nin annesinden mektup

Deniz Seki’nin annesinden mektup

Deniz Seki’nin annesi Güler Seki, TBMM İnsan Hakları Araştırma Komisyonu’na mektup yazarak kızının bir an önce yargılanmasını istedi. Gazete Vatan'ın haberine göre; işte Seki’nin mektubundan pasajlar: - Cezaevine ilk ziyaretine gittiğim gün önce sarıldık, sonra ağladık. Ağzından ilk dökülen cümle “Anne boğuluyorum” oldu. - Yazdığım mektupla kızımı savunmuyorum, sadece tarihte eşi...
  4. 500 bin TL kazandı

500 bin TL kazandı

Acun ılıcalı‘nın sunduğu Var Mısın Yok Musun‘da rekor dün akşam (24 Ekim Cumartesi) kırıldı. Çok ağır operasyonlar geçiren ve 10 kişilik bir ailenin sorumluluğunu yüklenen Ülkühan’ın duaları sonunda tuttu. Son dörde iki 500.000 sokan Ülkühan, en son Hamdi Bey’in yaptığı 128 Bin’lik teklifi kabul etmeyerek “Bu para bize yetmez, ben ailemin kahramanı olacağım” dedi ve kutusuna gitmeyi tercih...
  5. Natalie Portman'ın Değerli Elbisesi 88 bin TL

Natalie Portman'ın Değerli Elbisesi 88 bin TL

natalie Portman natalie portman resimleri Sizi bilmeme ama ben bir elbiseye 88 bin TL vermem melekler zaten o parayı bulsam kendime bir ev alırım hahaha Ama fakirin lafı zenginin parası demişler :D:D Dünyaca ünlü Natalie tabi benim gibi düşünmemiş Maşallahh parada bol gitmiş kendine 88 Bin TL Çok Güzel Elbise almış melekler:abo: yaaa :D:D işte haberimizin detayı sizlerle :D:D Natalie...

Sayfayı Paylaş