gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Deniz Seki 16 Temmuz Ankara Konseri

Konu, 'Konser Haberleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

deniz seki, 16 temmuz 2011, ankara konseri, yeri, bilet fiyatları, ile ilgili bilgiler burada melekler

Yer : Soğuksu Milli Parkı Festival Alanı - Kızılcahamam / Ankara

Tarih: 16 Temmuz 2011 Cumartesi 21:00

Fiyat : Ücretsiz Halk Konseri

Deniz Seki 16 Temmuz Ankara Konseri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deniz seki 16 kilo verdi...

Deniz seki 16 kilo verdi...

Ünlü santaci Deniz Seki 5 ayda ceza evinde 16 kilo vermis meleklerim, ayrintilar burada... buyrun 5 aydır cezaevinde olan şarkıcı günlerini spor yaparak geçiriyor. Ünlü şarkıcı kendisini ziyaret eden yakınlarına ''Ben bile bu kadar kilo vereceğimi tahmin etmezdim. Spor ve üzüntü nedeniyle zayıfladım. 8 kilo daha vereceğim'' diyormuş. Kokain kullanmak ve kullandırmaktan...
  2. Cezaevinden sonra Deniz Seki Konseri

Cezaevinden sonra Deniz Seki Konseri

Sevgili Melekler Allah kimseyi düşürmesin cezaevine diyerek haberi geçiyorum sizlere.. Şarkıcı Deniz Seki, cezaevinden tahliye edildikten sonra İstanbul’daki ilk konserini Bostancı Gösteri Merkezi’nde verdi. Sahneye, sözlerini cezaevinde yazdığı ‘Bitti’ şarkısıyla çıkan Seki’yi sanatçı dostları da yalnız bırakmadı. Seki, sözlerini yazdığı ve Gülben Ergen’in yorumladığı ‘Ya Ölümsün Ya...
  3. Deniz Seki. Mustafa Ceceli  Konserleri

Deniz Seki. Mustafa Ceceli Konserleri

deniz seki denız sekı mustafa ceceli konserleri denız seki kmaraş mustafa ceceli konseri Matine 216 adı altında yapılan UNILIFE Konserlerinden biri olan DENİZ SEKİ 19 MART 2011 KONSERİ Bilet fiyatı 40 tl iken koç çalışanlarına % 10 indirim uygulanıyor. Yer:Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri fenerburnu fenerbahçe parkı karşısı kadıköy-istanbul Ben gitmenizi tavsiye ederim meleklerim.. Tabi...
  4. Sezen Aksu 16 Temmuz İstanbul Konseri

Sezen Aksu 16 Temmuz İstanbul Konseri

sezen aksu, 16 temmuz 2011, istanbul konseri, yeri, bilet fiyatları, ile ilgili bilgiler burada melekler Yer : Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi - Taşkışla Cad. - Harbiye / İstanbul Tarih: 16 Temmuz 2011 Cumartesi 20:00 Fiyat : Protokol - 275.00 TL VIP Gold - 200.00 TL VIP Silver - 180.00 TL 1. Kategori - 150.00 TL 2. Kategori - 125.00 TL
  5. Emre Aydın 16 Temmuz İstanbul Konseri

Emre Aydın 16 Temmuz İstanbul Konseri

16 temmuz emre aydın konseri emre aydın beylikdüzü konseri emre aydın, 16 temmuz 2011, istanbul konseri, bilet fiyatları, yeri, ile ilgili bilgiler burada melekler Yer : Belediye Festival Alanı - Fatih Sultan Mehmet Meydanı - Beylikdüzü / İstanbul Tarih: 16 Temmuz 2011 Cumartesi 21:00 Fiyat : Ücretsiz Halk Konseri

Sayfayı Paylaş