gebe
  1. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63

Deniz Seki Asansörde Mahsur Kaldı!

Konu, 'Magazin' kısmında GREY tarafından paylaşıldı.

Deniz seki, asansör macerası, asansör bozuldu, asansörde kaldı haberleri hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar.

Deniz Seki konser için gittiği Kırklareli'de asansörün bozulması sonucunda bir süre asansörün içinde mahsur kaldı melekler. Geçmiş olsun diyoruz.

KIRKLARELİ’ne ücretsiz halk konseri vermek için gelen şarkıcı Deniz Seki, konakladığı otelin asansöründe kalınca kısa süreli panik yaşadı.

DENİZ SEKİ'NİN ZOR ANLARI

Seki, Ak Parti Kırklareli İl Teşkilatı tarafından düzenlenen konsere katılmak için dün Kırklareli’ne geldi. Sanatçı, konser için hazırlıklarını yapmak için kent merkezindeki Grand Hotel’e yerleşti. Hazırlıklarını tamamladıktan sonra ikinci kattaki odasından çıkarak asansöre binen Seki, iki kat arasında arıza yapan asansörde mahsur kaldı. Seki, bir süre sonra kendi imkanları ile asansörü aşağıya indirmeyi başardı. Kapısı açılan asansörde kısa süre bekleyen sanatçı, korku refleksi ile baş parmağı ile damağını kaldırdı. Karşısında gazetecileri gören Seki, "Aslında ben korkmam ama iki kere çıkıp indik" dedi.

Gazetecilerin Davranış Bilimleri Uzmanı Sibel Üresin’in çok eşli evliliğin yasal olmasını savunan konuşması hatırlatılınca Seki, "Kafayı yemiş o arkadaşımız her kimse, delirmiş" diye konuştu. Ardından Seki, Kırklareli Vilayet Meydanı’nda düzenlenen konserde, yaklaşık 5 bin kişiye söylediği şarkılarla unutulmaz anlar yaşattı. Yaklaşık 2 saat sahnede kalan Seki, konserin ardından Kırklareli’nden ayrıldı.

Deniz Seki Asansörde Mahsur Kaldı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deniz Seki - Sana Mı Kaldı

Deniz Seki - Sana Mı Kaldı

Hoşlanmadığım Sözler Duydum Dilinden Çoktan Beridir Anlayamıyorum Neyinim Ben Sana Mı Kaldı Bana Hesap Sormak Sana Mı Kaldı Her şeye Kafa Yormak Delirdin İyice Saçmalıyorsun Kendi Kendini Yiyip Bitiriyorsun Gel Bu İşi Yabana Atmayalım Dertleri Kederi Çoğaltmayalım Gel İpin Ucunu Bırakmayalım Kimseye Dert Anlatmayalım Söz-Müzik: Deniz SEKİ Düzenleme: Murat YETER
  2. üstteki üyeyle asansörde kapalı kalsan ne yapardın ?

üstteki üyeyle asansörde kapalı kalsan ne yapardın ?

evet arkadaşlar üsteki üyeyle asansörde kalsanız ne yapardınız?: ilk kurban benimaşağıdaki şıklardan birini seciceksiniz:D:D Insallah biri kapiyi acar 2 Kafama gore takıLırdm 3 Arkadasca konusurdum , sohbet ederdim 4 Bilmemki 5 Hic birsey 6 Sacini basini yolardim onun yüzünden oldu diye 7 Bagirirdim bana tecavüz ediyo diyee 8 Insallah bayilir sesi cikmaz 9 Asansör partisi yapardik...
  3. Çığ düşünce yolcular mahsur kaldı

Çığ düşünce yolcular mahsur kaldı

Çığ düşmesi sonucu kapanan Karaman-Sarıveliler ve Sarıveliler-Alanya karayolunda ulaşım sağlanamıyor. Bölgede 2 yolcu otobüsü ve çok sayıda aracın mahsur kaldığı, 100'e yakın yolcunun Karapınar köyüne nakledildiği öğrenildi. Karayolları ekiplerinin yol açma çalışmaları devam ediyor. Açılan yola tekrar çığ düşmesi ekipleri zor durumda bırakıyor. Diğer taraftan Sarıveliler, Ermenek ve Başyayla...
  4. Enkazı bulan korucular mahsur kaldı

Enkazı bulan korucular mahsur kaldı

BBP lideri Muhsin Yazıcıoğlu'nun helikopterini bulan 17 kişilik korucu ekibi bölgede bir süre mahsur kaldı. Korucu ekibinin lideri Abidin Karataş, yaklaşık 15 metrelik alana yayılmış enkazın başında olduklarını, ancak hava koşullarının çok ağır olduğunu, bu yüzden bazı eşyalarıyla ateş yakarak ısınmaya çalıştıklarını anlattı. Aşırı sis ve tipi altında yaktıkları ateşin etrafında...
  5. Deniz Seki matruşka gibiyim

Deniz Seki matruşka gibiyim

deniz seki, son haberleri, 2011, hakkında haberleri, röportajları ve dahası burada arkadaşlar. Yaşadığı karanlık günlerden sonra bir dergi için verdiği açıklamalarda "matruşka gibiyim, içimde onlarca kadın var" diyen Deniz Seki'nin o haberini sunuyoruz Melek'ler. Büyük bir sınav verdi. Bu dönemde dostunu, düşmanını anladı. Kaderini sil baştan yazdı, şimdi ikinci hayatını...

Sayfayı Paylaş